google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 23.10.2018
  1 USD
  3.7485
  0.0212
  1 EUR
  4.2984
  0.0062
  1 CHF
  3.7667
  0.028
  1 GBP
  4.8704
  0.0062
  1 RUB
  0.0574
  0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  Ocmer Sp. z o.o.
  Ocmer Sp. z o.o.

  Ocmer Sp. z o.o.


  Ocmer Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych.
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  Ocmer Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem oraz generalnym wykonawstwem obiektów przemysłowych. Na rynku polskim działamy od 1994 roku, okres naszej działalności to czas, który pozwolił na uzyskanie ogromnego doświadczenia w zakresie prowadzenia inwestycji.

  Firma Ocmer należy do holenderskiej Grupy Janssen de Jong i jest siostrzaną spółką firmy Remco, jednego z wiodących w Europie producentów hal przemysłowych

  Doradztwo projektowe i techniczne, dostawa i montaż hal, zarządzanie projektami, powiernictwo inwestycyjne, a także uzyskiwanie pozwoleń na budowę – to właśnie oferujemy naszym Klientom.

  Budujemy hale produkcyjne, magazynowe, handlowe, sportowe, logistyczne, sortownie owoców i warzyw oraz chłodnie. Nasze doświadczenie to wieloletnia tradycja na rynku budowlanym oraz setki obiektów, które powstały przy naszym udziale.

  Rzetelność przedsiębiorstwa oraz jego dynamiczny rozwój został potwierdzony przyznanymi tytułami-„Gazeli Biznesu” i „Przedsiębiorstwa Fair Play”. Natomiast jakość świadczonych usług pozwoliła uzyskać Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2008.

  OCMER jest bardzo dynamicznie rozwijającą się spółką. Od ponad 20-stu lat budujemy nasze doświadczenie oraz solidność, które pozwalają nam dostarczać usługi najwyższej jakości. Dostarczamy nasze obiekty zarówno na terenie Polski jak i Europy.

  Zachęcamy Państwa do złożenia zapytania ofertowego.

  Hala produkcyjno-magazynowa - lubelskie - ALIPLAST Sp. z o.o., Hala produkcyjna - Białoruś - Kvinfood, Hala produkcyjna - Chechło k/Łodzi - PRECYZMET, Hala produkcyjna - podkarpackie - WPS
   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.