google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Katalog firm
  • O firmie

  F.P.H.U. ODNOVA Jacek Smętek
  F.P.H.U. ODNOVA Jacek Smętek

  F.P.H.U. ODNOVA Jacek Smętek


  ODNOVA - producent domów z drewna, ekologiczne domy z drewna, prefabrykowane więźby dachowe
  Referencje i nagrody
  Publikacje
  Do pobrania
  Galerie
  Video

  F.P.H.U „ ODNOVA” to rodzinna firma, która od lat jest głęboko zakorzeniona u podnóża Tatr. Przekazane zamiłowanie do drewna i sztuki ciesielskiej inspirowały jej założycieli do ciągłego poszukiwania nowych rozwiązań w dziedzinie obróbki drewna.

  Jesteśmy rodzinną firma działająca począwszy od 1970 r. Pierwszym obiektem Firmy był tartak, zbudowany przez seniora rodu. Zmodernizowany służy nam do dziś.

  W 1976r rozpoczęliśmy obróbkę drewna i produkcje. Od 1991r specjalizujemy się w produkcji domów z drewna. Te ekologiczne budynki wykonywane są w oparciu o najnowsze dostępne technologie obróbki drewna.

  W roku 2008 r jako jedna z pierwszych firm w Polsce zakupiliśmy cyfrową maszynę Hundegger K2i do obróbki materiału o dużych przekrojach.

  Od tej pory nasze projekty powstają już u nas w biurze projektowym, nasi projektanci korzystając z programu SEMA potrafią przygotować dowolną konstrukcję z drewna. Ciekawym rozwiązaniem było zaproponowanie projektów w formacie 3D. W naszym biurze mogą więc Państwo poznać kształt swojego domu lub innego zamówionego produktu na trójwymiarowej symulacji, zanim powstanie w rzeczywistości.

  W tym samym roku zakupiliśmy zbiornik na trociny. Dbając o podnoszenie jakości naszych wyrobów firma w 2009 r zakupiła optymalizerke do wycinania wad.

  Unowocześniliśmy również nasz system składowania materiału instalując regały wspornikowe w halach oraz na powierzchniach magazynowych. Kolejnym przedsięwzięciem był zakup rębaka bębnowego wraz z podajnikiem do produkcji zrębki.

  Nasz zakład wyposażony jest również w strugarki czterostronne, szlifierki szerokotaśmowe

  Modernizując tartak w r 2010 zakupiony został Zembrod, który umożliwia manipulację kłodami.

  Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, stanowimy zgrany zespół fachowców. Oferujemy niedoścignioną jakość i dokładność wyrobów, co przekłada się na łatwość prowadzenia prac budowlanych.

  POLECAMY NASZYM KLENTOM: domy z drewna, więźby dachowe prefabrykowane, wiaty, garaże, pergole, wieże obserwacyjne, ambony mysliwskie, konstrukcje z drewna klejonego BSH, KVH.

  ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna, hala, ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna, ODNOVA - firma specjalizujaca się w produkcji domów z drewna, szkielet Zawiercie

   

  Dane kontaktowe Branże i zasięg O firmie Oferta Produkty i usługi Referencje i nagrody Publikacje Do pobrania Galerie Video
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.