google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 13.09.2019
  1 USD
  3.9120
  -0.0242
  1 EUR
  4.3396
  -0.0004
  1 CHF
  3.9608
  -0.013
  1 GBP
  4.8705
  0.0208
  1 RUB
  0.0609
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Z JAKICH MATERIAŁÓW NAJLEPIEJ BUDOWAĆ I REMONTOWAĆ?

  ASM OGŁASZA RANKING BUDOWLANA MARKA ROKU 2013 CHAMPION ROKU 2013

  Sukces inwestycji budowlanej to synergia wykonawstwa i produktów użytych do budowy lub remontu. Fachowcy są grupą, której doświadczenie w użytkowaniu różnych materiałów budowlanych jest kluczowe w procesie oceny poszczególnych marek. Na podstawie spontanicznych wskazań wykonawców utworzony został Ranking Budowlana Marka Roku 2013 i Champion Roku 2013, który obejmuje szereg kategorii materiałów budowlanych. Przedsięwzięcie ma charakter badawczy, gdyż oparte jest o spontaniczne wskazania bezpośrednich użytkowników produktów.

   
   
   

  13 czerwca 2013 r. w Hotelu Venecia Palace k/Warszawy odbyła się uroczysta Gala Wręczenia Nagród Budowlana Marka Roku 2013 i Champion Roku 2013. Pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku – istniejący od 1996 roku instytut, który jest liderem badań marketingowych dla przedsiębiorstw z sektora budowlanego.

  Po raz dziewiąty Instytut ASM przeprowadził ogólnopolskie badanie wśród firm wykonawczych, aby wyłonić marki materiałów budowlanych cieszące się największym uznaniem fachowców i nagrodzić je w 21 kategoriach produktowych oraz w klasyfikacji ogólnej. Pierwszy raz producenci materiałów budowlanych uhonorowani zostali tytułem Championa. Nagroda ta jest potwierdzeniem wysokiej jakości produktów i wieloletniego zaufania fachowców.  Utytułowani w Rankingu otrzymali również raport obejmujący segment rynku, na którym funkcjonuje dana marka.

  Jakie materiały budowlane fachowcy uznali za najlepsze? O wypowiedź poprosiliśmy Joannę Florczak-Czujwid - Kierownika Projektu Budowlana Marka Roku 2013.

  „Kategorie rankingowe obejmują szeroki zakres aplikacji stosowanych podczas budowy lub remontu. Fachowcy wybierają marki, które charakteryzują się wysoką jakością i optymalną ceną. Wzrost świadomości konsumenckiej powoduje, że użytkownicy i inwestorzy poszukują marek sprawdzonych. Wychodząc naprzeciw tym potrzebom tworzymy klasyfikację, która pełni rolę informacyjną i doradczą w procesie zakupowym.”

  W Gali uczestniczyli przedstawiciele czołowych producentów materiałów budowlanych, stowarzyszeń branżowych oraz mediów. Ceremonię uświetnił występ artysty kabaretowego Tadeusza Drozdy. Po odebraniu przez Laureatów nagród i złożeniu sobie wzajemnych gratulacji oraz podziękowań uczestnicy Gali mieli okazję świętować oraz bawić się na parkiecie.

  Gratulujemy Zwycięzcom i życzymy, aby otrzymane tytuły przyczyniły się do podkreślania wysokiej jakości produktów oraz uznania ze strony fachowców. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami tegorocznej i poprzednich edycji rankingu oraz szczegółami regulaminu przyszłorocznej edycji na stronie www.rankingmarekbudowlanych.pl. Zachęcamy do rywalizacji i wzięcia udziału w rankingu Budowlana Marka Roku 2014.

  Galeria:

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.