google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Jak zaprojektować klimatyczną kuchnię?

  Jak zaprojektować klimatyczną kuchnię?Każda prawdziwa gospodyni domowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że serce domu jest w kuchni. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym pomieszczeniu najczęściej spędzamy czas, niezależnie od tego, czy to z rodziną, czy przyjaciółmi.

  Prócz więc nadrzędnej funkcji jaką to pomieszczenie powinno spełniać, a więc być miejscem przyrządzania posiłków, musimy zadbać także o to, by było przytulne i by nie odstraszało naszych gości. Jak zatem sprawić, by mieć w swoim domu kuchnię swoich marzeń? O tym w najnowszym materiale!

  Każda prawdziwa gospodyni domowa doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że serce domu jest w kuchni. Nic więc dziwnego, że właśnie w tym pomieszczeniu najczęściej spędzamy czas, niezależnie od tego, czy to z rodziną, czy przyjaciółmi. Prócz więc nadrzędnej funkcji jaką to pomieszczenie powinno spełniać, a więc być miejscem przyrządzania posiłków, musimy zadbać także o to, by było przytulne i by nie odstraszało naszych gości. Jak zatem sprawić, by mieć w swoim domu kuchnię swoich marzeń? O tym w najnowszym materiale!

  Zacznij od podstaw, czyli ściany i podłoga

  Jeśli dopiero zaczynasz urządzanie swojego mieszkania, albo zdecydowałaś się na remont, który całkowicie odmieni oblicze Twojej kuchni, zacznij od tego, co jest podstawą, a więc od ścian i podług. W ostatnim czasie szczególnym powodzeniem cieszą się jasne kolory farb, które sprawiają, że pomieszczenie wydaje się być większe, lepiej doświetlone i bardziej przytulne. Chcąc stworzyć właśnie taki klimat w kuchni zatrzymaj się w palecie bieli i szarości, ewentualnie z jakąś domieszką cieplejszych odcieni beżu. Zapomnij jednak o mocnych kolorach, bo kuchnia jest jednak w takim miejscem, w którym każdy musi się czuć wygodnie, nie tylko Ty. W kwestii podłogi, najważniejsze jest to, by była ona praktyczna. Nic więc dziwnego, że znakomita większość z nas w tym właśnie pomieszczeniu decyduje się na płytki ceramiczne, np. z http://www.domlazienkaplytki.pl/nasza-oferta. Kuchnia to miejsce, które bardzo często się brudzi i wymaga utrzymania nieskazitelnego porządku, nic więc dziwnego, że najlepiej sprawdzają się w niej płytki, w najróżniejszych wzorach i kolorach – podłoga jest takim miejscem, w którym możesz poszaleć!

  Meble w kuchni tylko na wymiar

  Pierwsza kwestia dotycząca nowych mebli do kuchni właściwie nie podlega dyskusji – muszą być robione na wymiar. Każde pomieszczenie ma bowiem swój unikalny układ i czasem naprawdę ciężko, by meble z sieciówki wpisały się w jego potrzeby. Oczywiście, jeśli się uda – świetnie. Zaoszczędzisz masę pieniędzy, bowiem to właśnie meble i sprzęt AGD są najbardziej pochłaniającym fundusze aspektem w remoncie w kuchni. Najnowszym trendem każdej klimatycznej kuchni są białe meble i akcesoria w stylu retro. Jeśli więc lubisz taki odrobię skandynawski styl, świetnie wpiszesz się i w swoje gusta i będziesz podążać za tym, co na topie!

  Mała wielka zmiana – dodatki

  Urządzając kuchnię nie zapomnij o detalach, bowiem to właśnie one nadają jej charakteru. Świeże zioła w doniczkach, kolorowe ściereczki i podstawki, piękne oświetlenie, serwetki i wypolerowane sztućce – te małe-wielkie akcenty potrafią zdziałać cuda! Nawet więc jeśli nie stać Cię w tym momencie na kompletny remont Twojej kuchni, możesz zainwestować kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych w dodatki, a Twoja kuchnia odżyje na nowo!

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.