google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 21.09.2018
  1 USD
  3.6402
  -0.03
  1 EUR
  4.2929
  0.0017
  1 CHF
  3.8095
  0.011
  1 GBP
  4.8116
  -0.0296
  1 RUB
  0.0550
  -0.0003
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • 2015 to był rok Ytong – od 20 lat jednej z ulubionych marek budowlanych Polaków

  Mijający rok był szczególny dla marki Ytong. Od dwóch dekad wspiera ona Polaków w realizacji marzenia o własnym domu. Wytycza przy tym nowe drogi rozwoju budownictwa, ale i podąża za zmieniającymi się potrzebami rynku czy coraz surowszymi wymogami legislacyjnymi. Rocznica to czas podsumowań, zatem zapraszamy do bliższego zapoznania się z historią marki Ytong w Polsce.

  Ytong jest już od 20 lat w Polsce Fot. Xella
  Ytong jest już od 20 lat w Polsce
  Fot. Xella

  Ytong jest już od 20 lat w Polsce. Ten pełen sukcesów czas zawdzięcza przede wszystkim gamie wysokiej jakości produktów, takich jak: bloczki Ytong Energo+ i Ytong Energo, Ytong Panel, Ytong Interio oraz elementom systemowym, jak nadproża czy stropy. Marka stała się synonimem najwyższej jakości i precyzji rozwiązań budowlanych. Polacy jej zaufali, bo wiedzą, że nikt tak jak Ytong nie stawia na energooszczędność i innowacyjność. Te cechy zawsze odróżniały markę Xelli od konkurencji. Nie bez przyczyny w mijającym 2015 roku firma promowała się hasłem: „Byliśmy energooszczędni, zanim ktokolwiek znał to słowo”.

  Ytong, choć to marka rozpoznawalna na całym świecie, powstaje w Polsce z polskich, naturalnych surowców. W kraju istnieją cztery zakłady produkcyjne Ytong: Ostrołęka, Sieradz, Milicz oraz Piła. Uznawane są za najlepsze w Europie, co potwierdzają liczne otrzymywane przez nie nagrody w Międzynarodowym Konkursie Jakości Ytong.

  Ytong był pierwszym materiałem budowlanym, w którym natura napotkała technologię. Produkcja w zakładach Ytong oparta jest o naturalne surowce poddane obróbce zarządzanej skomputeryzowaną, nowoczesną linią produkcyjną. Proces produkcji odbywa się bezodpadowo, z troską o zasoby naturalne i czystość środowiska. Ytong szczyci się swoją unikalną technologią, więc raz w roku organizowane są Dni Otwarte w zakładach produkcyjnych.

  Ytong jest marką silnie zaangażowaną w rozwój polskiego rynku budowlanego jak i świadomości ekologicznej wśród Polaków. Na przestrzeni minionych 20 lat Ytong inspirował i realizował bardzo różne działania edukacyjne. Były to m.in. Akademia Murowania Ytong Silka dla uczniów szkół średnich i zawodowych, ucząca praktycznie i teoretycznie adeptów murarstwa, czy też Akademia Kobiet Budujących oraz Kompas Budowy dla przyszłych inwestorów indywidualnych.

  Źródło:
  infoWire.pl
  www.infowire.pl
  Artykuł został dodany przez firmę

  Xella Polska Sp. z o.o.

  Xella Polska Sp. z o.o. oferuje polskim klientom szeroką gamę produktów niezbędnych do systemu białego budowania. Produkuje materiały ścienne dla budownictwa ogólnego, w szczególności koncentrując się na budownictwie mieszkaniowym.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.