google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Czy domek narzędziowy z tworzywa zastąpi drewniane?

  Domki narzędziowe są elementem bardzo pożądanym w naszych przydomowych ogrodach i na działkach. Taka niewielka budka pozwala utrzymać porządek wśród narzędzi, a także chroni je przed warunkami atmosferycznymi i szkodnikami. Wiele osób woli trzymać potrzebne w ogrodzie sprzęty właśnie w domku narzędziowym, zamiast w garażu, z którego ciężko wyjechać kosiarką, jeśli zaparkowaliśmy wewnątrz samochód…We współpracy z ekspertami z firmy Meblobranie.pl przygotowaliśmy przegląd domków przed sezonem 2016.

  Domek narzędziowy Oakland 759, Keter, Czy domek narzędziowy z tworzywa zastąpi drewniane?
  Domek narzędziowy Oakland 759, Keter – www.curver-lifestyle.pl

  Drewniane domki narzędziowe

  Największą popularnością cieszą się oczywiście domki drewniane, które wyglądają najbardziej estetycznie i są szeroko dostępne. Wielu majsterkowiczów decyduje się nawet na samodzielne wykonanie takiego domku. Drewno ma jednak poważny minus – jest to materiał naturalny, który nie ma zbyt wysokiej odporności na warunki atmosferyczne. Wymaga też regularnej pielęgnacji i konserwacji, które zajmują sporo czasu.

  Domki ogrodowe z tworzywa

  Dobrą alternatywą dla domków z drewna są domki narzędziowe z tworzywa sztucznego. Mają one wiele zalet: są proste w montażu, bardzo odporne na warunki atmosferyczne, nie wymagają konserwacji, a dodatkowo dostępne są w wielu wymiarach i wzorach. Liderem wśród producentów tego typu budynków jest marka Keter.

  Duże doświadczenie na rynku tworzyw sztucznych pozwoliło marce Keter stworzyć domki estetyczne, solidne i funkcjonalne. W sprzedaży dostępne są cztery podstawowe typy domków: Manor, Factor, Fusion i nowość – Oakland. Wszystkie modele wykonane są w taki sposób, by swoim wyglądem jak najbardziej przypominać konstrukcje drewniane.

  Domek ogrodowy Keter Factor 13859 – www.curver-lifestyle.pl,
  Domek ogrodowy Keter Factor 13859 – www.curver-lifestyle.pl

  Najpopularniejsze typy domków narzędziowych Keter

  Domek Keter Manor dostępny jest w 6 różnych rozmiarach. Najmniejszy model ma wymiary 128 na 94 cm, a największy 185,5 na 236,5 cm. Wykonany jest z szaroniebieskiego tworzywa imitującego drewno, uzupełnionego białymi detalami. Domek ma jedno proste okienko, które można umieścić w dowolnie wybranej ścianie. Drzwi zamykane są na zasuwkę.

  Domek ogrodowy Keter Factor również dostępny jest w 6 rozmiarach. Najmniejszy ma wymiary 129,5 na 189 cm, a największy 256,5 na 331 cm. Domek ma jasne, beżowe ściany i ciemniejsze drzwi, całość imituje konstrukcję drewnianą. Jego wykończenie jest bardziej eleganckie – drzwi uzupełnione są ładną klamką, a okienko przedzielone jest ozdobnymi poprzeczkami.

  Domek Keter Fusion to model dostępny tylko w jednym rozmiarze (229 na 223,5 cm), ale za to istnieje możliwość wyboru koloru jego ścian – mogą być szare albo mahoniowe. Pozostałe elementy są ciemnobrązowe. Ten model ma więcej okien, dwa w drzwiach i dwa w ścianie, a także doświetlenie w suficie. Dach domku ukształtowany jest na podobieństwo dachówek.

  Domek Keter Oakland wyróżnia się przede wszystkim ścianami – można je pomalować na dowolny kolor. Pozwala na to zmodernizowany rodzaj materiału użytego do stworzenia konstrukcji. Model dostępny jest w dwóch wymiarach: 229 na 287 cm i 229 na 223,5 cm. Ściany są wyjściowo szare, a pozostałe elementy grafitowe. Domek ma jedno okienko przypominające kształtem okna wiktoriańskie, a także doświetlenie w suficie. Dach domku uformowany jest w kształt dachówek.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.