google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Domy na wąską działkę – nowy e-katalog od Pracowni ARCHIPELAG jest już dostępny online

  Logo ARCHIPELAGKonkurencyjna cena, atrakcyjne położenie i bliskość infrastruktury – to dzięki tym elementom wąskie działki cieszą się dużą popularnością wśród inwestorów. Jakie projekty najlepiej sprawdzą się na wąskiej działce? O czym pamiętać planując budowę? Jak wykorzystać wszystkie atuty posesji? Odpowiedzi na te pytania w nowym, elektronicznym katalogu Pracowni ARCHIPELAG. Numer jest już dostępny online.

  Domy na wąską działkę – nowy e-katalog od Pracowni ARCHIPELAG jest już dostępny online

  Gotowe projekty domów na wąską działkę

  Na rynku jest coraz więcej wąskich działek, które ze względu na swoją korzystną cenę są chętnie wybierane przez inwestorów. W swoim najnowszym e-katalogu architekci z Pracowni ARCHIPELAG przekonują, że dzięki przemyślanym rozwiązaniom projektowym, nawet na wąskiej posesji można wybudować piękny, komfortowy i bardzo funkcjonalny dom, a przy tym zadbać jeszcze o miejsce na ogród.

  W nowym, elektronicznym katalogu Pracowni ARCHIPELAG czytelnicy odnajdą gotowe projekty, które świetnie sprawdzą się na trudnym terenie, pozwolą wykorzystać jego wszystkie atuty, a jednocześnie zapewnią przytulną wygodę na najwyższym poziomie. W majowym e-wydaniu ponadto: projekty domów na działkę z wjazdem od południa, najpopularniejsze hity z kolekcji Pracowni ARCHIPELAG, praktyczne porady doświadczonych architektów, a także zaproszenie do pobrania darmowej aplikacji mobiDOM, która pomaga inwestorom na każdym etapie budowy wymarzonego domu.

  Najnowszy e-katalog „Domy na wąską działkę” można przeglądać online pod adresem: https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_na_waska_dzialke

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG poleca i zaprasza do lektury.

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.