google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • MOCNY I BEZPIECZNY KLEJ DO KORKA

  Wraz z nadejściem wiosny rozpoczyna się sezon remontów i prac wykończeniowych. Jeżeli zależy nam na urządzeniu gustownego i funkcjonalnego wnętrza, dobrym rozwiązaniem jest zastosowanie okładziny korkowej, którą możemy zamontować na podłodze lub ścianach pomieszczenia.

  MOCNY I BEZPIECZNY KLEJ DO KORKA SoudalKorek jest naturalnym i ekologicznym materiałem o ciekawej fakturze i wysokich walorach dekoracyjnych. Wprowadza do wnętrza ciepły klimat oraz oryginalny akcent, znakomicie komponując się m.in. z kamieniem i szkłem. Korek nie tylko korzystnie wpływa na estetykę domowej przestrzeni, ale jest również materiałem wyjątkowo praktycznym. Bardzo dobrze izoluje termicznie, tłumi hałas oraz pomaga utrzymać prawidłową wilgotność powietrza w pomieszczeniu. Ponieważ nie przyciąga kurzu i jest łatwy do utrzymania w czystości – doskonale sprawdza się w pokoju alergika i pokoju dziecięcym. Ponadto jest trwały, odporny na wgniecenia oraz niewrażliwy na działanie grzybów i pleśni.

  Dodatkowym atutem ściennych i podłogowych okładzin korkowych jest ich prosty montaż, który możemy wykonać samodzielnie. Należy przy tym pamiętać o zastosowaniu kleju gwarantującego trwały efekt naszej pracy. Gotowy do użycia klej do korka 22A marki Soudal zdecydowanie ułatwi nam realizację tego zadania. Jest to klej dyspersyjny, który wyróżnia się wysoką siłą spajania oraz perfekcyjną przyczepnością do typowych podłoży porowatych, w tym do betonu, tynku, cegły, kamienia oraz drewna. Nie zawiera szkodliwych substancji chemicznych i jest całkowicie bezpieczny dla otoczenia oraz zdrowia człowieka. Po utwardzeniu staje się w pełni wodoodporny i niepalny. Co istotne, z powodzeniem możemy go zastosować również podczas kładzenia korka na podłodze przy ogrzewaniu płaszczyznowym.

  Ze względu na wysoką użyteczność i niewątpliwe właściwości dekoracyjne korek jest coraz częściej wykorzystywanym elementem aranżacji wnętrz. Z pomocą kleju do korka 22A marki Soudal szybko i skutecznie zamontujemy okładziny korkowe na ścianie lub podłodze w dowolnym pomieszczeniu w naszym domu.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.