google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 19.06.2018
  1 USD
  3.7316
  0.0313
  1 EUR
  4.3113
  0.0226
  1 CHF
  3.7462
  0.0332
  1 GBP
  4.9202
  0.0199
  1 RUB
  0.0583
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa Promocja - TWÓJ BEZPIECZNY DOM Z PRODUKTAMI MARKI PETECKI

  Nowa Promocja - TWÓJ BEZPIECZNY DOM Z PRODUKTAMI MARKI PETECKI

  Od 12 czerwca do 31 sierpnia 2017 kupując minimum 10 okien serii PETECKI Future lub Excellent otrzymasz w standardzie pakiet antywyważeniowy oraz klamkę RotoLine Secustic. Dodatkowo przy zakupie drzwi PETECKI z wypełnieniem Perito lub Veyna, otrzymasz zasuwnicę 9 punktową w standardzie.

  Zaczepy antywłamaniowe

  Zaczepy antywłamaniowe PETECKI

  System ryglowania okien składający się z trzpieni grzybkowych z regulacją docisku skrzydła w połączeniu ze stalowym zaczepem antywyważeniowym zapewniają trudne do sforsowania połączenie skrzydła z ościeżnicą. Poziom zabezpieczenia zależy od ilości zastosowanych zaczepów, im większa ilość zaczepów antywyważeniowych, tym większa odporność na włamanie. Dodatkowo mechanizm klamki RotoLine Secustic przeciwdziała umyślnemu przesunięciu okucia po obwodzie skrzydła od strony zewnętrznej.

  9 punktowa zasuwnica

  9 punktowa zasuwnica PETECKI

  Zasuwnica dzięki zastosowaniu technologii prostego trzpienia w połączeniu z hakiem zapewnia ryglowanie aż w 9 punktach. Mechanizm zasuwnicy oparty na „hako-bolcach” odpowiada za uniknięcie możliwości wyczepienia się punktu ryglowania drzwi.  Wygodna i łatwa obsługa mechanizmu zamka sterowanego kluczem, zapewnia dużą funkcjonalność i wysoki poziom zabezpieczenia.

  Pobierz REGULAMIN PROMOCJI

  Promocja PETECKI

  Źródło:
  PETECKI
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa PETECKI

  Firma PETECKI jest wiodącym producentem stolarki otworowej klasy premium. Jako nieliczni oferujemy okna PCV, okna aluminiowe i drzwi z profili pięciu systemodawców tj.: Veka, Brügmann/Salamander, Rehau, Aluprof oraz YAWAL.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.