google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 20.04.2018
  1 USD
  3.3881
  0.0188
  1 EUR
  4.1724
  0.0059
  1 CHF
  3.4827
  0.005
  1 GBP
  4.7660
  -0.011
  1 RUB
  0.0552
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • ROCKWOOL Budowlaną Marką Roku 2017

   
  Logo ROCKWOOL

  Doświadczeni fachowcy z całego kraju już orzekli – tytuł Budowlanej Marki Roku po raz 12 w rękach ROCKWOOL za jakość i nowatorskie podejście! – Na tym nie poprzestaniemy – komentuje Łukasz Glapa.

  Najwyższej jakości produkty i usługi, które odpowiadają na potrzeby rynku – ROCKWOOL po raz kolejny zdobył tytuł Budowlanej Marki Roku w kategorii „Materiały izolacyjne – wełna mineralna”. – Ta nagroda to nie tylko dowód uznania wyjątkowości naszych produktów, ale także startegii biznesowej, która zapewnia nam mocną, wiodącą pozycję na rynku – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu ROCKWOOL CEE. 

  ROCKWOOL Budowlaną Marką Roku 2017

  Nowa linia produkcyjna w Cigacicach jest przykładem działań startegicznych, które bezpośrednio przyczyniają się do tworzenia nowatorskich rozwiązań budowlanych. Tym samym umacniają zaufanie do firmy i  jej prestiż w branży. W Cigacicach pracę zakładu produkcyjnego wspomagają nowoczesne technologie, które zapewniają ciągły rozwój na rynku,  umożliwiają też wprowadzenie do oferty kolejnych innowacyjnych i  przyjaznych dla środowiska produktów. Nowe portfolio rozwiązań do dachów płaskich, a także produkty fasadowe, które muszą spełniać nie tylko specjalne warunki mechaniczne, ale i restrykcyjne wymogi względem bezpieczeństwa pożarowego, są na to najlepszym przykładem.

  To jednak nie wszystko, co czyni ROCKWOOL najlepszym producentem w branży. Firma dba o wypełnianie misji odpowiedzialnego biznesu. Od lat buduje relacje z lokalną społecznością, starając się słuchać i odpowiadać na jej potrzeby. Integracja z sąsiadami i pracownikami możliwa jest dzięki takim inicjatywom, jak coroczny Rodzinny Piknik czy Kultura nad Odrą. 

  Stale obserwujemy i analizujemy efekty naszych działań, jak i zmieniające się potrzeby rynkowe. Staramy się spełniać wymagania zrówno inwestorów indywidualnych, jak i fachowców branży budowlanej. Inwestujemy w innowacje, rozwój i odpowiedzialność biznesową. Wreszcie-  dokładamy wszelkich starań, by nasza działalność była zgodna z ideą ochrony środowiska. Dwunasty już tytuł Budowlanej Marki Roku potwierdza, że obrany przez nas kierunek jest sukcesem. Na tym nie poprzestaniemy, będziemy dalej dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania na rynku. – dodaje Glapa. 

  Kluczowym elementem w procesie przyznawania nagrody Budowlanej Marki Roku jest sposób wyłaniania zwycięzców. Wyboru dokonują specjaliści – pracownicy firm wykonawczych z całego kraju. Jako fachowcy, którzy każdego dnia pracują z materiałami budowlanymi, dysponują największym doświadczeniem i wiedzą w zakresie zachowań produktów w różnych warunkach, ich właściwościach oraz łatwości montażu.  Prestiżowy ranking Budowlana Marka Roku od wielu lat cieszy się uznaniem ekspertów polskiego rynku budowlanego.   

  Organizatorem konkursu jest firma ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, specjalista w badaniach sektora inwestycyjno-budowlanego. Klasyfikację oparto  na niezależnych badaniach przeprowadzonych na reprezentatywnej próbie pracowników ok. 2000 firm wykonawczych z całego kraju.

  Źródło:
  Rockwool Polska Sp. Z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Rockwool Polska Sp. Z o.o.

  ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej- dostawcy produktów, systemów i rozwiązań służących poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.