google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.10.2018
  1 USD
  3.7273
  -0.0328
  1 EUR
  4.2922
  -0.0127
  1 CHF
  3.7387
  -0.0359
  1 GBP
  4.8642
  -0.0372
  1 RUB
  0.0571
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Budowa hali stalowej — dlaczego firma Borga?

  Budowa hali stalowej — dlaczego firma Borga?

  Nowoczesne hale stalowe z racji swojej dużej uniwersalności z powodzeniem znajdują zastosowanie w różnorodnych gałęziach współczesnego przemysłu. Wiele branż korzysta z dobrodziejstw, jakie niosą za sobą konstrukcje stalowe. Doskonałe dopasowanie i możliwość prostej rozbudowy przemawia do wyobraźni inwestorów. Nie dziwi więc dziś już nikogo stalowa hala magazynowa, sportowa czy hala rolnicza lub produkcyjna.

  Budowa hal stalowych jest przedsięwzięciem nad wyraz złożonym. Dlatego ważne jest, by do
  współpracy w tego typu inwestycji wybierać firmy budowlane, które są w stanie wziąć na siebie taki projekt od A do Z, dzięki czemu oszczędności wyrażone w czasie oraz finansach są znaczące.

  Zaufaj liderowi

  Taką firmą bez wątpienia jest szwedzka Borga, której ponad czterdziestoletnie doświadczenie
  przemawia do wyobraźni. Za tą nieco obco brzmiącą nazwą stoją ludzie, którzy jako jedni z
  nielicznych w branży przeprowadzają budowę hali stalowej w pełni kompleksowo.

  I pisząc to mamy na myśli, że są z klientem, począwszy od ustalenia potrzeb, poprzez profesjonalnie przygotowany projekt, produkcje komponentów we własnych zakładach zlokalizowanych na terenie całej Europy na montażu wykonanym przez swoich pracowników kończąc.

  Jedna firma oznacza mniejszy stres dla inwestora związany z terminowością zarówno dostaw, jak i samego wykonania hali. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż jeden generalny wykonawca to jedna firma, z którą musimy się kontaktować. Dzięki temu obieg informacji jest szybszy, prostszy i mniej skomplikowany.

  System budowlany na miarę XXI wieku

  Borga korzysta z własnych rozwiązań budowlanych, które są jednocześnie nowoczesne oraz uniwersalne co sprawia, że idealne dla różnego typu projektów. Każdy pojedynczy element tej budowlanej układanki dokładnie pasuje do pozostałych. Wszystko po to, aby każda hala stalowa mogła stanąć w miejscu przeznaczenia w możliwie najkrótszym czasie bez zbędnych opóźnień spowodowanych zatorami w łańcuchu dostaw.

  Elementy systemu budowlanego są połączone w prefabrykowane zestawy, które transportuje się na teren budowy w kompletach, co znacznie usprawnia etap montażu i daje możliwość dopasowania hali do nawet najbardziej specyficznych potrzeb klienta. Tak więc niezależnie w jakim biznesie działasz, możesz mieć nowoczesną i funkcjonalną halę stalową, szybciej niż myślisz.

  Dzięki temu, że Borga produkuje wszystkie komponenty dokładnie dopasowane do danego projektu, mogą one trafić na plac budowy tak idealne przygotowane, że nie ma konieczności ich cięcia i spawania, co znacznie skraca fizyczne wznoszenie hali. Doświadczone ekipy montażowe szybko oraz niezwykle sprawnie konstruują halę, która w krótkim czasie może służyć nowoczesnemu biznesowi. Borga wytwarza między innymi takie rodzaje elementów hal jak: kształtowniki do konstrukcji nośnych, ramy stalowe, fundamenty prefabrykowane z izolacją mostków termicznych, blachy budowlane przeznaczone do ścian oraz dachów, opierzenia kalenicy, szczytów dachowych oraz koszy. Warto oddać wykonanie swojej hali stalowej najlepszym. Warto zaufać firmie Borga i spać spokojnie.

  Źródło:
  Borga Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Borga Sp. z o.o.

  Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych. Oferujemy najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.