google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Polbruk potrójnym zwycięzcą na gali Builder Awards 2017

  23 stycznia 2018 r. w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Builder Awards 2017, podczas której wyłoniono najbardziej dynamiczne firmy oraz liderów osiągających największe sukcesy w branży budowlanej. Firma Polbruk odebrała trzy wyróżnienia: Budowlana Firma Roku, Polski Herkules oraz nagrodę stanowiącą podziękowanie za udział w Programie Metamorfozy miesięcznika „Builder”.

  Polbruk potrójnym zwycięzcą na gali Builder Awards 2017Celem wydarzenia, organizowanego przez miesięcznik „Builder” od 15 lat, jest wyłonienie firm i osób, które w szczególny sposób przyczyniają się do rozwoju branży budowlanej, wyznaczają kierunki i trendy, stanowiąc wzór do naśladowania dla wielu przedsiębiorców. Tytuł Budowlana Firma Roku to potwierdzenie ugruntowanej pozycji firmy na rynku oraz wpływu, jaki wywiera ona na rozwój budownictwa w Polsce. Nagroda jest przyznawana przez Kapitułę Konkursu – przedstawicieli Rady Naukowej, Programowej i Recenzentów miesięcznika „Builder”, a także redakcję czasopisma.

  Prestiżowym wyróżnieniem został nagrodzony także prezes firmy Polbruk S.A. Mariusz Ferenc. Tytuł Polski Herkules jest przyznawany jedynie liderom o wyróżniających się kompetencjach, podejściu do biznesu oraz doświadczeniu, które przekładają się na skuteczność i świadczą o ogromnej charyzmie. – W firmie Polbruk nasze cele i strategia rozwoju są ściśle określone. Ogromną wagę przywiązujemy w nich do innowacyjności produktów oraz zadowolenia naszych klientów. Cieszę się, że nasza wspólna praca, moja i wszystkich pracowników Polbruk, jest doceniana nie tylko w niezależnych badaniach – czego mamy dowód każdego roku, ale także w branżowych konkursach takich jak Builder Awards – mówi Mariusz Ferenc.

  Źródło:
  Polbruk S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Polbruk S.A.

  POLBRUK S.A. należy do Grupy Ożarów reprezentującej w Polsce irlandzką grupę Cement Roadstone Holding plc (CRH plc). Spółka wywodząca się z Gdańska (początek działalności w 1992 r.) przez wiele lat zajmowała pierwsze miejsce w produkcji kostki brukowej na

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.