google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.02.2019
  1 USD
  3.8242
  -0.0005
  1 EUR
  4.3387
  0.0065
  1 CHF
  3.8225
  0.0054
  1 GBP
  4.9787
  -0.0178
  1 RUB
  0.0584
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Dom, który oszczędza – nowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

  Dom, który oszczędza – nowy e-book od Pracowni ARCHIPELAG

  Nowoczesny dom nie tylko wspaniale wygląda, ale również oszczędza dla swoich właścicieli. Jak wybrać odpowiedni projekt? W jakie materiały i instalacje warto zainwestować? Jakie domy są na czasie? Odpowiedzi na te pytania w darmowym e-booku „ARCHIPELAG ENERGO PLUS“. Nowy numer jest już dostępny online.

  Nowocześnie, czyli oszczędnie

  W najnowszym e-booku wrocławskiej Pracowni ARCHIPELAG na czytelników czeka przegląd najciekawszych domów energooszczędnych – projekty z pompą ciepła, rekuperacją i optymalną izolacją, które już dziś spełniają wymagania Warunków Technicznych 2021. Domy z serii ENERGO PLUS oprócz tego, że oszczędzają energię, dzięki wyposażeniu w pakiet instalacji czerpiących z odnawialnych źródeł, również aktywnie ją pozyskują. Nie emitują przy tym szkodliwego CO2, co w sytuacji nasilających się problemów ze smogiem nabiera szczególnego znaczenia. Tanie pozyskanie energii, ograniczenie strat ciepła, konieczność ochrony środowiska, a przy tym architektura na najwyższym poziomie to wyznaczniki konceptu ENERGO PLUS, w który oprócz Pracowni ARCHIPELAG zaangażowały się firmy Fakro, Viessmann i Zehnder.

  Domy ciepłe i tanie w utrzymaniu  

  Architekci z Pracowni ARCHIPELAG zadbali, aby wśród kolekcji ENERGO PLUS każdy znalazł coś dla siebie. W najnowszym e-booku zaprezentowano m.in.: małe domy do 100 m2, nowoczesne stodoły, popularne domy z poddaszem do adaptacji, projekty z antresolą oraz modne miejskie wille z płaskim dachem. W numerze nie zabrakło fachowych porad doświadczonych architektów i ekspertów z branży budowlanej, a także ciekawych pomysłów na aranżacje przytulnej strefy dziennej. Darmowy e-book „ARCHIPELAG ENERGO PLUS” można wygodnie przyglądać online pod adresem: https://issuu.com/archipelag/docs/archipelag_domy_energo_plus

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG poleca i zaprasza do lektury.

  Źródło:
  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa
  Artykuł został dodany przez firmę

  ARCHIPELAG Pracownia Projektowa

  Pracownia Projektowa ARCHIPELAG - ponad 1500 autorskich projektów w ofercie! Domy parterowe, piętrowe i z poddaszem użytkowym – piękne, energooszczędne i maksymalnie funkcjonalne w codziennym użytkowaniu.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.