google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wiedza, doświadczenie, jakość. Paroc Polska na targach Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja

  Paroc logo

  W najbliższy wtorek w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym już po raz szesnasty rusza jedna z najważniejszych w Polsce imprez poświęconych technice wentylacyjnej i chłodniczej. Podczas targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja swoje rozwiązania zaprezentuje 150 producentów instalacji, urządzeń i akcesoriów. Nie zabraknie też innowacyjnych propozycji Paroc Polska, które powinny zainteresować zarówno projektantów, jak i wykonawców systemów HVAC.

  Paroc,
  Montaż otuliny izolacyjnej
  fot. Paroc
     

  Na gości tegorocznej edycji targów czeka nie lada gratka. W Arenie Technologii odbędzie się przegląd klimatyzatorów typu split oraz nowoczesnych central wentylacyjnych z odzyskiem ciepła o wydajności do 1000 m3/h. Imprezie towarzyszyć będą również m.in. dwudniowe seminaria dla projektantów i wykonawców instalacji wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

  Jeżeli chodzi o część targową, profesjonaliści powinni również pamiętać, aby w przyszłym tygodniu odwiedzić stoisko Paroc Polska. Wiodący producent izolacji technicznych z wełny kamiennej w tym roku ma do zaprezentowania całkowicie nowe rozwiązania, dedykowane zarówno inżynierom instalacji, jak też instalatorom.

  Wsparcie dla Projektanta

  Część stoiska firmy zostanie poświęcona w całości zagadnieniu projektowania instalacji grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Obecni na miejscu doradcy techniczni nie tylko odpowiedzą na pytania gości i rozwieją wątpliwości co do doboru właściwej izolacji dla danego zastosowania. Podczas targów po raz pierwszy zaprezentowana zostanie sukcesywnie rozwijana platforma merytoryczna Wsparcie dla Projektanta.

  Dodawane do platformy biblioteki CAD, certyfikaty produktów oraz specyfikacje techniczne ułatwią proces projektowania, a obszerne poradniki zapewnią praktyczną pomoc w rozwiązywaniu zarówno tych typowych, jak i mniej standardowych problemów. Co więcej, katalogi izolacji technicznych Paroc znaleźć już można także w rozwiązaniach Fluid Desk, InstalSoft i Sankom – wiodących producentów oprogramowania dla projektantów.

  Niezbędnik każdego Wykonawcy

  To nie koniec nowości, jakie firma przygotowała na tegoroczną edycję imprezy. Paroc, jako pierwszy na rynku producent izolacji technicznych, wprowadza dedykowane, profesjonalne akcesoria do bezbłędnego wykonywania izolacji. W regularnej ofercie, oprócz standardowych mat, otulin i płyt izolacyjnych z wełny kamiennej, dostępne będą również m.in. taśmy klejące z pokryciem AluCoat, GreyCoat i Clad, noże do cięcia wełny, gwoździe i zgrzewarki czy manszety do wykańczania instalacji.

  Pracując przy użyciu akcesoriów sygnowanych marką Paroc oraz stosując się do instrukcji montażu producenta, wykonawcy zyskują pewność, że izolacja zostanie zamontowana w sposób prawidłowy oraz umożliwiający poprawną pracę systemów grzewczych, wentylacyjnych czy klimatyzacyjnych. Wszystko, czego potrzeba – w jednym miejscu.

  Izolacje wkraczają na salony

  Płyta PAROC InVent fot. Paroc
  Płyta PAROC InVent
  fot. Paroc

  Prezentację firmy uzupełni kompleksowa oferta niepalnych płyt z wełny kamiennej z serii PAROC InVent. Produkty te można z powodzeniem stosować w charakterze izolacji termicznej, akustycznej i przeciwogniowej kanałów wentylacyjnych, szachtów instalacyjnych oraz ścian maszynowni. Szeroka paleta pokryć pozwala znaleźć optymalne rozwiązanie do wytłumienia hałasu o zróżnicowanej charakterystyce i częstotliwości.

  Podczas obu dni targów Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja projektanci i wykonawcy systemów grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych będą mogli zapoznać się z najnowszą ofertą Paroc na stanowisku numer 7.

  Źródło:
  Paroc Polska sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Paroc Polska sp. z o.o.

  Grupa Paroc jest międzynarodowym producentem izolacji z kamiennej wełny mineralnej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.