google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Posadzki epoksydowe – trwałe i solidne podłogi idealne do pomieszczeń gospodarczych

  Posadzki epoksydowe – trwałe i solidne podłogi idealne do pomieszczeń gospodarczychNowoczesne podłogi żywiczne posiadają wiele zalet. Są trwałe, odporne na uszkodzenia oraz estetycznie się prezentują. Idealnie sprawdzają się więc zwłaszcza jako podłogi do pomieszczeń gospodarczych. Z powodzeniem możemy więc umieścić je w garażu, kotłowni, piwnicy oraz w pralni. Czym charakteryzują się nowoczesne posadzki epoksydowe i dlaczego warto je wybrać do wykończenia podłóg w pomieszczeniach gospodarczych swojego domu?

  Posadzki epoksydowe – trwałe i solidne podłogi z żywicy

  Posadzki epoksydowe jeszcze do niedawna wykorzystywane były głównie w zakładach przemysłowych, gdzie zazwyczaj panują dość specyficzne i trudne warunki. Podłogi umieszczone w takich miejscach muszą być więc odporne na uszkodzenia mechaniczne i działanie substancji chemicznych oraz nie ulegać zniszczeniu pod wpływem wysokich temperatur.

  Wszystkie te cechy posiadają właśnie trwałe posadzki epoksydowe, które dziś z powodzeniem stosuje się także coraz częściej w prywatnych domach. Ze względu na swoje właściwości, podłogi żywiczne szczególnie nadają się bowiem do wykończenia podłóg w pomieszczeniach gospodarczych.

  Posadzki epoksydowe do garażu

  Bardzo dobrym miejscem, w którym można wykorzystać niemal wszystkie zalety posadzek epoksydowych jest garaż. Jest to bowiem to miejsce w naszym domu, którego podłoga codziennie narażona jest na uszkodzenia. Wielu użytkowników swój garaż wykorzystuje bowiem także do prowadzenia prac związanych z użytkowaniem auta, przechowywania narzędzi, a także do majsterkowania. Podłoga w takim pomieszczeniu musi być więc trwała oraz odporna na powstawanie rys i uszkodzeń.

  Takie właściwości posiadają nowoczesne posadzki epoksydowe. Wykonane są bowiem z trwałej żywicy, która jest odporna na zarysowanie oraz powstawanie uszkodzeń mechanicznych na jej powierzchni. Możemy wiec przeprowadzać na niej wszelkie prace bez obaw, że podłoga szybko ulegnie zniszczeniu.

  Posadzki epoksydowe są także odporne na działanie substancji chemicznych. Nie straszne są więc dla nich plamy z oleju, benzyny czy smaru, o których powstanie nietrudno w garażu. Podłoga żywiczna jest również bardzo prosta w czyszczeniu. Dzięki brakowi spoin możliwe jest jej zachowanie w higienie oraz estetyce po to, aby podłoga w naszym garażu była nie tylko zawsze czysta, ale przede wszystkim atrakcyjna wizualnie przez długi czas.

  Posadzki epoksydowe do innych pomieszczeń gospodarczych

  Właściwości posadzek epoksydowych sprawiają, że podłogi tego typu idealnie nadają się do wykończenia podłóg w praktycznie każdym pomieszczeniu gospodarczym w naszym domu. Oprócz garażu idealnie sprawdzą się bowiem także w pralni, kotłowni oraz w piwnicy.

  Posadzki epoksydowe możemy bowiem użytkować w dowolny sposób bez obaw o ich zużycie czy zniszczenie. Są także odporne na wysokie temperatury, a ich zaletą jest również szeroki wybór kolorystyczny. Dzięki temu możemy zadbać o wygląd oraz estetykę nie tylko reprezentacyjnych części naszego domu, ale również pomieszczeń gospodarczych, których wygląd także ma duże znaczenie zwłaszcza dla wymagających osób.

  Posadzki epoksydowe to znakomity wybór na wykończenie powierzchni podłogowych w miejscach, w których szczególnie liczy się wytrzymałość oraz trwałość podłóg. To jeszcze nie wszystko! Nowoczesne posadzki epoksydowe z Jakposadzki.pl dzięki swojemu atrakcyjnemu wyglądowi sprawią bowiem także, że podłogi pomieszczeń gospodarczych będą cieszyły nasze oczy przez długi czas.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.