google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Czy nowa młotowiertarka STANLEY FATMAX przeskoczyła konkurencję?

  logo Stanley Fatmax

  Już niedługo w sprzedaży pojawi się młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S. Model ten wypełnia lukę na rynku, oferując znacznie większą wydajność od młotowiertarek konkurencyjnych i zachowując lekką, poręczną formę. Ważące zaledwie 3kg urządzenie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie praca wymaga dużej mobilności i zaawansowanych rozwiązań.

  Czy nowa młotowiertarka STANLEY FATMAX przeskoczyła konkurencję?

  Młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S z udarem pneumatycznym wyposażona jest w innowacyjne rozwiązania, które nie były dostępne w poprzednich modelach. Po pierwsze, jest to elektronarzędzie akumulatorowe, bazujące na technologii litowo-jonowej, niezależne od zasilania z sieci elektrycznej. Bezszczotkowy silnik zwiększa żywotność sprzętu, zmniejsza straty energii akumulatora i pozwala na dłuższą pracę bez przerw na ładowanie. Do wyboru są akumulatory 2,0 Ah i 3,0 Ah. Wbudowany jest również wskaźnik poziomu baterii.

  STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S to także jedno z najszybszych urządzeń w swojej klasie (1,400 RPM i 4,200 BPM). 1400 obrotów na minutę i 4200 uderzeń na minutę to znacznie więcej niż oferują modele konkurencyjnych producentów. Przekładnia z 3 trybami umożliwia wiercenie, pracę z udarem dla bardziej wymagających robót i zatrzymywanie obrotu uchwytu w celu lekkiego wkręcania. System SDS plus zapewnia prostą i szybką wymianę wiertła. Kolejną zaletą urządzenia jest możliwość swobodnej obsługi przy użyciu tylko jednej ręki. Gumowa obudowa przekładni i miękki ergonomiczny uchwyt pozwalają na powtarzalne i ciągłe używanie przy minimalnym zmęczeniu dłoni. Sporym udogodnieniem jest również światło pilotujące LED, które oświetla obrabiany element i pomaga prawidłowo ustawić urządzenie w warunkach słabego oświetlenia lub braku światła.

  Zawsze gotowa do użycia młotowiertarka STANLEY® FATMAX® FMCD900M1S, sprawdzi się przy wszelkich pracach remontowych i naprawczych wewnątrz oraz na zewnątrz. Polecana do szerokiego zakresu prostych i złożonych zadań, z łatwością wbija się w drewno (Ø 26 mm), beton (Ø 24 mm), czy stal (Ø 13 mm). Poręczna, lekka i solidna oferuje podobne funkcje i udogodnienia jak dwa razy droższe urządzenia. Obecnie trudno znaleźć podobnie wszechstronny model w tej klasie.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.