google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 16.01.2019
  1 USD
  3.7619
  0.0077
  1 EUR
  4.2929
  0.0007
  1 CHF
  3.8066
  -0.0045
  1 GBP
  4.8439
  0.0139
  1 RUB
  0.0564
  0.0005
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Dalmierze laserowe od firmy Nivel System HDM– wygodna przyszłość w jednej dłoni

  Dalmierze laserowe od firmy Nivel System HDM– wygodna przyszłość w jednej dłoni

  Nie tylko inżynierowie i geodeci potrzebują odpowiedniego i nowoczesnego sprzętu do pomiarów. Takie urządzenia sprawdzą się też w wielu innych dziedzinach, chociażby w golfie. Aktualnie dalmierze laserowe kojarzą się z wygodą nie tylko prostego pomiaru, ale również pomiaru, który ułatwi inne roboty związane z wykończeniem budynku wewnątrz i na zewnątrz. Czy warto korzystać z najnowszych technologii polskiej firmy i mieć pewność, że każde działania, związane z uzyskanymi pomiarami, będą poprawne?

  Nivel System – wszystko w jednym dalmierzu laserowym

  Poprawność jest w cenie, co do tego nie ma wątpliwości. Bogato wyposażone dalmierze laserowe, proponowane przez markę dla profesjonalistów Nivel System, zapewniają ją na każdej płaszczyźnie. Dalmierze nie tylko pobierają pomiary wysokości oraz szerokości, ale dzięki swoim dodatkowym funkcjom gwarantują użytkownikowi – także amatorowi – wiele dodatkowych możliwości. Warto wymienić chociażby kilka z nich. Dzięki dalmierzom laserowym można bez problemu obliczyć powierzchnię ścian. Poprzez to w ciągu kilku chwil wiadomo, ile należy zakupić farby. Nie trzeba wykonywać żadnych fizycznych i dodatkowych pomiarów – elektronarzędzie zrobi to za człowieka, oszczędzając szczególnie ważny podczas prac budowlanych czas. Natomiast funkcja Pitagorasa pozwoli na pośredni pomiar wysokości lub szerokości w pomieszczeniu. Równie ciekawa jest funkcja kalibracji oraz pomiaru ciągłego. Dlaczego? Ponieważ każde usprawnienie jest wspaniałym wytchnieniem dla człowieka. Dzięki temu geodeta lub inżynier może działać dalej na placu budowy, zawczasu ustalając chociażby ilość farby, potrzebnej na następny dzień pracy. Istotną kwestią, jest również wysoka jakość pomiaru – błąd pomiaru w dalmierzach laserowych wynosi +/- 2mm wewnątrz i na zewnątrz budynku.

  Budowa dalmierza gwarancją profesjonalnego użytkowania

  Co jeszcze tworzy dalmierz laserowy firmy Nivel System? Od strony wizualnej jest to duży i jasny wyświetlacz, który umożliwia szybkie odczytywanie danych z pomiaru i przetwarzanie ich w równie prosty sposób. Wszystkie zebrane dane dzięki Bluetooth bez zbędnej zwłoki znajdą się w urządzeniu przenośnym użytkownika, takim jak laptop czy tablet. Interfejs tego elektronarzędzia jest intuicyjny, pozwala na szybkie działanie, a dzięki smukłej obudowie i – co najważniejsze – bardzo wytrzymałej na złe warunki pogodowe, dalmierz łatwo trzyma się w dłoni. Można go schować także w kieszeni roboczych spodni, przechodząc z jednego punktu placu budowy do drugiego. Dodatkową ochroną jest ważna ochrona gwarancyjna oraz pogwarancyjna serwisu firmy Nivel System w Polsce.

  Dalmierz do zadań specjalnych

  Dalmierze laserowe polskiej marki Nivel System to także odpowiedź na potrzeby specjalne. Na budowach, zwłaszcza w czasie wiosny i jesieni, panują niezbyt dobre warunki pracy. Pogoda, w tym mgły i ulewne deszcze, przeszkadza w zdejmowaniu pomiarów ręcznie. Jednak za pomocą odpowiedniego sprzętu, odpornego na wszelkie złe warunki na placu budowy, geodeci oraz inżynierowie mogą bez obaw korzystać z udoskonalonych dalmierzy laserowych. To tak, jakby przyszłość była w zasięgu ręki – niewielka, ale mocna, wytrzymała oraz praktycznie perfekcyjna. Warto dodać, że dalmierze te przysłużą się też osobom, które nie używają dalmierzy do codziennej pracy, ale do drobnych lub większych remontów w swoim domu. I oni poradzą sobie z obsługą dalmierza. Czego więcej można chcieć od tak dobrych i funkcjonalnych elektronarzędzi?

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.