google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.01.2019
  1 USD
  3.7694
  0.0079
  1 EUR
  4.2964
  0.0089
  1 CHF
  3.7917
  -0.0004
  1 GBP
  4.8773
  0.0305
  1 RUB
  0.0567
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk Grando

  Stopnie schodowe to nieoceniona pomoc w wielu sytuacjach. Jako sposób na zabudowę terenu z powodzeniem są wykorzystywane do niwelowania nierówności terenu oraz tworzenia reprezentacyjnych wejść do domu czy na taras. Dla wielu osób schody pełnią także funkcję dekoracyjną. Z myślą o nich, a także z inspiracji urokliwymi uliczkami Grecji oraz Włoch powstały stopnie Grando firmy Polbruk.

  Kilka stopni do aranżacji idealnej – z Polbruk GrandoPierwszą rzeczą, która przykuwa wzrok po spojrzeniu na stopnie Grando, jest ich łamana, nieregularna faktura, dzięki której wyglądają one bardziej na wyciosane z kamienia niż z betonu. Ich delikatne, ciepłe kolory przywodzą na myśl klimatyczne uliczki, którymi codziennie przechadzają się miliony turystów z całego świata. Być może nie są one tak okazałe jak te, z których wybudowano najsłynniejsze schody świata – Schody Hiszpańskie, z pewnością zaspokoją jednak potrzeby tych, którzy we własnym ogrodzie cenią sobie spokój i niepowtarzalną aurę.

  Stopnie schodowe Grando są dostępne w uniwersalnym rozmiarze 40 x 100 x 15 cm, dzięki czemu za ich pomocą stworzymy zarówno niewielkie schodki, jak i rozległe zabudowania. Niezależnie od wybranej opcji stopnie Grando świetnie łączą się z innymi elementami z betonu – małą architekturą oraz kostką brukową, a także z deskami betonowymi Lira, z którymi tworzą kunsztowne aranżacje.

  Źródło:
  Polbruk S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Polbruk S.A.

  POLBRUK S.A. należy do Grupy Ożarów reprezentującej w Polsce irlandzką grupę Cement Roadstone Holding plc (CRH plc). Spółka wywodząca się z Gdańska (początek działalności w 1992 r.) przez wiele lat zajmowała pierwsze miejsce w produkcji kostki brukowej na

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.