google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyjątkowa precyzja, także w terenie: pierwszy dalmierz laserowy Bosch z wbudowaną kamerą

   
   

  Wyższa wydajność dzięki funkcji szybkiego transferu danych

  • Precyzyjny pomiar do 120 metrów dzięki celownikowi z funkcją zoom
  • Szybkie pomiary, dokumentacja i zdalne sterowanie za pomocą aplikacji Measuring Master
  • Optymalna czytelność dzięki dużemu kolorowemu wyświetlaczowi z wytrzymałym ekranem
   
  Dalmierz laserowy GLM 120 C, fot. Bosch
  Dalmierz laserowy GLM 120 C
  fot. Bosch
   

  Dalmierze laserowe cenią profesjonaliści z wielu branż – szybkie i precyzyjne pomiary to ogromne ułatwienie w pracy. Jednak do tej pory namierzenie punktu laserowego dalmierza w jasnym otoczeniu lub przy większych odległościach mogło sprawiać trudności. Teraz Bosch rozwiązuje ten problem - GLM 120 C Professional to pierwszy dalmierz laserowy tej marki wyposażony w kamerę. Za pomocą kamery i siatki celowniczej na wyświetlaczu, użytkownicy mogą dokładnie namierzyć cel i wykonać precyzyjne pomiary także przy większych odległościach - aż do 120 m. Kamera posiada rozdzielczość 5 megapikseli, trzystopniowy zoom i może zapisać w pamięci 50 zdjęć wraz z datą i wykonanymi pomiarami.

  Dane dostępne w telefonie lub na tablecie

  Dzięki technologii Bluetooth® pomiary można przenieść z dalmierza do aplikacji Measuring Master i tam dalej je przetwarzać – udostępnić współpracownikom, wykonać kalkulację materiałów lub tworzyć i modyfikować rzuty poziome. Dalmierz może być też sterowany za pomocą tej aplikacji, dzięki czemu pomiar można wykonać zdalnie bez ryzyka potrącenia urządzenia, a także bez pomocy drugiej osoby. Aplikację Measuring Master można pobrać bezpłatnie ze sklepów Apple App Store i Google Play Store. Dodatkowo informacje zapisane w pamięci  można odczytać na komputerze po podłączeniu urządzenia za pomocą kabla micro USB – dostępne formaty: CSV i JPEG.

  Prosta obsługa eliminuje ryzyko błędu

  fot. Bosch, Dalmierz laserowy GLM 120 C
  Dalmierz laserowy GLM 120 C
  fot. Bosch

  Dalmierz GLM 120 C Professional wyposażony został w prosty i intuicyjny panel sterowania - nowa funkcja menu oferuje użytkownikom pomocne wskazówki w postaci tekstów i animacji, które znacznie ułatwiają pracę z urządzeniem. Nowy dalmierz Bosch ma również wbudowany   czujnik nachylenia działający w zakresie 360° i można go wykorzystać do pomiaru kątów lub jako poziomicę cyfrową. Urządzenie posiada także dodatkowy przycisk pomiaru umieszczony z boku, którym można włączać i wyłączać narzędzie oraz inicjować pomiar, zapewniając sobie komfort i elastyczność działania.

  Nowością jest także funkcja automatycznego wykrywania trzpienia: urządzenie rozpoznaje, kiedy trzpień  jest całkowicie wysunięty, co ma miejsce np. przy pomiarach wykonywanych z narożnika. Dzięki temu nie trzeba ręcznie zmieniać punktu początkowego pomiaru, lecz jedynie go potwierdzić. Zmniejsza to ryzyko błędnego pomiaru.

  Czytelny kolorowy wyświetlacz z wytrzymałym ekranem

  Na kolorowym wyświetlaczu 2,8" można wygodnie odczytać lub sprawdzić cztery ostatnie pomiary oraz wynik aktualnie wykonywanego pomiaru. Wyświetlacz dalmierza automatycznie się obraca, podobnie jak w smartfonach. W urządzeniu wykorzystywana jest także identyczna technologia wyświetlaczy: moduł LCD jest na stałe połączony ze szklanym frontem, dzięki czemu światło nie załamuje się w przerwie między obydwoma elementami i nie powstają odbicia. Dodatkowo wyświetlacz zapewnia łatwy odczyt danych z każdej perspektywy, także wtedy, gdy użytkownik patrzy z boku. Dzięki wytrzymałemu ekranowi dalmierz GLM 120 C Professional można bezpiecznie stosować na budowach.

  Dane techniczneGLM 120 C Professional
  (zastępuje GLM 100 C Professional
  i GLM 150 Professional)
  Zakres pomiaru0,08–120 m
  Typowa dokładność pomiarowa± 1,5 mm
  Zakres czujnika nachylenia360° (4 x 90°)
  Dokładność pomiarowa przy nachyleniu0,2°
  Klasa lasera2
  Pamięćostatnie 50 zdjęć wraz z pomiarami
  Zasilaniewbudowany akumulator litowo-jonowy
  3,6 V
  Stopień ochrony przed pyłem i wilgociąIP 54
  Wymiary (wysokość x szerokość x głębokość)• 142 x 64 x 28 bez stopki
  • 176 x 64 x 28 ze stopką
  Waga0,21 kg

   

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.