google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.03.2019
  1 USD
  3.7876
  -0.0138
  1 EUR
  4.2993
  -0.0044
  1 CHF
  3.7838
  -0.0025
  1 GBP
  5.0199
  -0.0207
  1 RUB
  0.0586
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Piłkarskie rozgrywki w Dębicy – przed nami letnia edycja Śnieżka Cup

  Śnieżka Cup logo

  Niebawem, bo już w dniach 16-17 czerwca, czekają nas wielkie sportowe emocje! Na stadionie LKS Igloopol w Dębicy rozegrane zostaną piłkarskie zmagania ponad 1000 młodych uczniów z pięciu województw w ramach turnieju Śnieżka Cup.

  Czerwiec obfituje w piłkarskie wydarzenia – już niebawem w Rosji rozpocznie się Mundial 2018 z udziałem reprezentacji Polski. Sportowe emocje rozpalają również turnieje, w których uczestniczą młodsi zawodnicy. W ramach tegorocznej odsłony Śnieżka Cup do zaciętej rywalizacji stanie aż 100 drużyn z różnych regionów Polski, w tym zespoły z województwa małopolskiego, podkarpackiego, lubelskiego, świętokrzyskiego i śląskiego. Do rozgrywek przystąpią sportowcy z roczników 2007-2012. – Turniej jest szansą dla młodych piłkarzy, którzy mogą realizować dziecięce marzenia i pasje oraz zaprezentować swój talent szerszej publiczności. Zainteresowanie wydarzeniem z roku na roku nie słabnie, w tej edycji odwiedzi nas nawet drużyna ze śląskiego Żywca – mówi Piotr Drobot, trener i koordynator turnieju z ramienia LKS Igloopol.

  Mecze będą rozgrywane równocześnie na kilku boiskach, co gwarantuje kibicom nieprzerwane emocje, dlatego zapraszamy wszystkich do wspólnego celebrowania tego piłkarskiego święta już od godziny 9:00.

  Piłkarskie rozgrywki w Dębicy – przed nami letnia edycja Śnieżka Cup

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA od lat promuje inicjatywy społeczne wspierające aktywność fizyczną wśród dzieci i młodzieży. Turniej Śnieżka Cup w każdej edycji gromadzi setki młodych, utalentowanych sportowców, dla których jest często początkiem piłkarskiej przygody oraz przepustką do gry w największych klubach piłkarskich w kraju.

  Źródło:
  FFiL Śnieżka SA
  Artykuł został dodany przez firmę

  FFiL Śnieżka SA

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.