google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.03.2019
  1 USD
  3.7876
  -0.0138
  1 EUR
  4.2993
  -0.0044
  1 CHF
  3.7838
  -0.0025
  1 GBP
  5.0199
  -0.0207
  1 RUB
  0.0586
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Firma Riwal ogłoszona zwycięzcą w finale konkursu European Business Awards 2017/18

  riwal logo

  Riwal, firma specjalizująca się wynajmie podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, została laureatem nagrody w kategorii „Zaangażowanie w obsługę klienta i działania rynkowe” w Wielkim Finale tegorocznego konkursu European Business Awards, podczas uroczystej ceremonii wręczenia nagród, która odbyła się w Warszawie.

  European Business Awards Ben Maes
  European Business Awards - Ben Maes

  Firma Riwal została ogłoszona jednym z 12 zwycięzców w swojej kategorii w wyniku finałowej oceny jury na żywo. Konkurs rozpoczął się w zeszłym roku, a wzięło w nim udział ponad 112 tys. firm z 34 krajów.

  W grudniu 2017 roku firma Riwal została uznana za jedną z 2898 firm wartych uwagi, następnie 1 maja za jednego z 289 zwycięzców krajowych. Firma Riwal awansowała do finału, w którym sędziowie wybrali ją na zwycięzcę w kategorii „Zaangażowania w obsługę klienta i działania rynkowe”. 

  Jury stwierdziło, że Riwal przedstawia innowacyjną obsługę klienta na najwyższym poziomie w swojej branży, angażując wszystkie grupy na potencjalnym rynku. Dla sędziów ważne było, że firma jest potężnym dostawcą usług w swojej dziedzinie, dzięki wykorzystaniu zintegrowanej strategii wielokanałowej, wiodących technologii i procesów, technik poprawy wydajności w oparciu o pomiary oraz  dzięki zaangażowaniu wysoko wykwalifikowanych pracowników w obrębie własnej organizacji i łańcucha dostaw.

  Na dwudniowej imprezie, w której uczestniczyli również naukowcy, politycy i ambasadorowie spotkało się ponad 450 odnoszących sukcesy liderów biznesu z całej Europy, aby uczcić niezwykłe osiągnięcia biznesowe firmy Riwal i innych zwycięzców kategorii w największym i najbardziej prestiżowym konkursie biznesowym w Europie.

  Norty Turner, CEO Riwal, tak skomentował zdobycie przez Riwal nagrody European Business Awards: „Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że otrzymaliśmy nagrodę za zaangażowanie w obsługę klienta i działania rynkowe. Jest to wyraz uznania dla ciężkiej pracy każdej osoby w Riwal, aby realizować naszą misję, czyli zapewnianie klientom jak najlepszej obsługi w branży.  Biorąc pod uwagę, że firmy nagradzane w konkursie European Business Awards są powszechnie uznawane za przykłady najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Europie, jesteśmy zaszczyceni, że zdobyliśmy uznanie w tak ważnym konkursie.”

  Adrian Tripp, prezes European Business Awards, powiedział: „Nasi zwycięzcy to złoty standard doskonałości w biznesie. Są oni przykładami potężnego potencjału wzrostu europejskich przedsiębiorstw na dzisiejszym wysoce konkurencyjnym rynku światowym. Zasługują na swój sukces i życzymy im powodzenia”.

  Źródło:
  Riwal Poland Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Riwal Poland Sp. z o.o.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.