google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • OK! Klej uelastyczniony – fachowcy działają z podwójną mocą!

  Codzienna praca fachowców budowlanych opiera się na produktach, które doskonale znają i na których pracuje się dobrze. Wybierają również te, które polecają koledzy „po fachu“. Dostępne od wielu lat rozwiązania, są systematycznie ulepszane tak, by nadążać za potrzebami użytkowników i zmieniającymi się trendami. Takie działania podejmuje również ATLAS, który w ręce fachowców oddaje pewny i sprawdzony produkt – OK! KLEJ UELASTYCZNIONY.

  OK! Klej uelastyczniony – fachowcy działają z podwójną mocą!Dynamiczny postęp technologiczny w obszarze chemii i inżynierii materiałowej pozwala na zastąpienie prostych, dotychczas dostępnych na rynku produktów rozwiązaniami bardzo zaawansowanymi, z wykorzystaniem innowacyjnych materiałów, np. pochodzenia naturalnego i polimerowymi. Efektem intensywnych prac naukowo-badawczych jest zastosowanie w recepturze kleju technologii podwójnych włókien ATLAS, które znacząco wpływają na zakres zastosowania produktu. Włókna zapewniają bezpieczeństwo montażu okładziny oraz podnoszą parametry wytrzymałościowe zaprawy.

  Zawarte w recepturze kleju włókna celulozowe i polipropylenowe odpowiedzialne są za ściśle określone właściwości produktu. Nadają zaprawie wyjątkowe cechy i sprawiają, że OK! KLEJ UELASTYCZNIONY oferuje niedostępne dotychczas w żadnych innym produkcie klasy C1TE parametry techniczne. Osiągane dzięki nim efekty widoczne są już po 12h, co znacząco skraca czas pracy wykonawców – mówi Edyta Magnier-Janicka, Kierownik Grupy Produktowej, Dział Rozwoju Produktów w Atlas.

  Dzięki innowacyjnej recepturze poprawie uległa także retencja wody: włókna ograniczają skutki gwatłownego odciągania wody zarówno na połączeniu z chłonnym podłożem, jak i z chłonną płytką. W trakcie wysychania i wiązania włókna akumulują i transportują wodę przy jednoczesnym utrzymaniu poziomu wilgoci w całej warstwie. Znacząco podwyższa stabilność okładziny natychmiast po jej przyklejeniu do podłoża.

  Wykorzystanie unikalnej kompozycji włókien w OK!KLEJ UELASTYCZNIONY pozwala na:

  • Znaczącą poprawę parametrów robocznych – łatwość aplikacji oraz stabilność płytek natychmiast po ich przyklejeniu do podłoża
  • Możliwość stosowania wszystkich rodzajów płytek, nawet 60x40 cm
  • Zwiększenie bezpieczeństwa stosowania produktu na różnych podłożach i w różnych temperaturach
  • Podwyższenie warunków wytrzymałościowych w tym wytrzymałości na zginanie
  • Znaczne podwyższene odporności na intensywne użytkowanie – duży ruch pieszy i obciążenia udarowe
  • Rozproszenie powstających naprężeń – żróżnicowana długość włókień zapewnia trwałość i skuteczność klejenia płytek

  OK! KLEJ UELASTYCZNIONY to produkt, który zadowoli każdą grupę fachowców budowlanych. Młodych, którzy szukają produktów technologicznie zaawansowanych i uniwersalnych, jak również tych doświadczonych, którzy cenią sobie dobre i sprawdzone rozwiązania po które sięgają „od zawsze“. OK! KLEJ UELASTYCZNIONY to jedyny klej C1TE, który gwarantuje efektywną pracę każdego wykonawcy budowlanego!

  Źródło:
  Atlas sp. z o. o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Atlas sp. z o. o.

  ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.