google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.02.2019
  1 USD
  3.8242
  -0.0005
  1 EUR
  4.3387
  0.0065
  1 CHF
  3.8225
  0.0054
  1 GBP
  4.9787
  -0.0178
  1 RUB
  0.0584
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Industrialna przestrzeń w odcieniach szarości

  We współczesnym projektowaniu przestrzeni publicznych zauważalna jest tendencja do koncentrowania się na minimalizmie i monochromatycznych barwach. Stonowane odcienie szarości, grafitu i beżu są jednymi z najchętniej wykorzystywanych wariantów kolorystycznych. Ceramika Tubądzin, w zgodzie z aktualną modą, stworzyła kolekcję Industrio – składającą się z wielkoformatowych, barwionych w masie gresów. Płyty Industrio Graphite oraz Industrio Dust sprawdzą się w przestrzeniach, w których na co dzień przebywa wiele osób ceniących sobie nowoczesny styl.

  Czysta przestrzeń

  Industrialna przestrzeń w odcieniach szarościMiejsca publiczne wymagają przemyślanego zaprojektowania. Inwestorzy poza estetyką muszą zwrócić uwagę na walory użytkowe i jakość wykonania wybieranych produktów. Niezależnie od tego czy jest to bankowy hall, poczekalnia czy taras, należy dobrać kolorystykę oraz powierzchnię płyt w taki sposób, aby przyszli użytkownicy czuli się w tym miejscu komfortowo. Gresy Industrio cechują się prostotą faktur i barw, będąc jednocześnie niezwykle nowoczesnymi. Charakteryzują się także doskonałymi parametrami technicznymi, są odporne na ścieranie wgłębne (<110 mm3), plamienie (5 klasa), działanie kwasów i zasad, promieniowanie słoneczne i mróz, a do tego posiadają wysoką klasę antypoślizgowości (R10), co w przypadku miejsc publicznych jest szczególnie istotne.

  Specjalna technologia produkcji

  Jednym z rozwiązań, które zastosowano w procesie produkcyjnym płyt z kolekcji Industrio jest barwienie w masie. Płyty Industrio są dostępne zarówno w wykończeniu matowym oraz lappato (w rozmiarze 60x60cm), a ich powierzchnia nie jest szkliwiona, dzięki czemu mają wyjątkową fakturę. Kolejnym atutem płyt z kolekcji Industrio jest mrozoodporność, dzięki której mogą znaleźć się na tarasach, a także elewacjach budynków. Ich stonowane barwy i jednolita faktura umożliwia także wyeksponowanie charakterystycznych powierzchni, np. ceglanych ścian.

  Surowy klimat, nowoczesna aranżacja

  Industrialna przestrzeń w odcieniach szarościGresy Industrio Graphite i Industrio Dust są dostępne w szerokiej gamie rozmiarów (60x60, 80x80, 120x60 i 120x120 cm) co pozwala aranżować przestrzeń w optymalny sposób. Szara barwa płyt stanowi doskonałe tło dla kolorowych akcentów aranżacyjnych (np. egzotycznych kwiatów). Gresy z kolekcji Industrio tworzą surowy, monochromatyczny klimat potęgując wizualny odbiór przestrzeni w bardzo subtelny sposób. Mogą znaleźć zastosowanie w najbardziej reprezentacyjnych miejscach jednocześnie doskonale sprawdzając się w biurowych łazienkach czy korytarzach. Płyty Industrio bardzo dobrze komponują się we wnętrzach loftów oraz z innymi przestrzeniami poprzemysłowymi, przechodzącymi rewitalizację.

  Płyty Industrio marki MONOLITH od Ceramiki Tubądzin to odpowiedź na ogólnoświatowe trendy (uniwersalność, minimalizm i elegancja) w aranżacji przestrzeni publicznych.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.