google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 18.04.2019
  1 USD
  3.8002
  0.0224
  1 EUR
  4.2790
  0.004
  1 CHF
  3.7586
  0.0091
  1 GBP
  4.9483
  0.0218
  1 RUB
  0.0593
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Drzwi wejściowe aluminiowe - styl i klasa

  Drzwi wejściowe aluminiowe - styl i klasaStolarka otworowa stanowi niemały wydatek, ale też powinna spełniać nie tylko swoje podstawowe zadanie, ale też ładnie się prezentować. Propozycją architektów ceniących wysoką jakość są drzwi wejściowe aluminiowe, które łączą w sobie wszystkie dobre cechy. Sprawdźmy zatem dlaczego warto się zdecydować na ich zakup.

  Dobry gust

  Bezspornie oprócz podstawowej funkcji drzwi, a więc ochrony domu przed niepowołanymi osobami stanowią one bardzo ważny element całej stylistyki i architektury domu. Odpowiednio dopasowane do przyjętej koncepcji będą niewątpliwą ozdobą świadczącą o dobrym guście i spójności całego projektu budynku.

  Drzwi wejściowe aluminiowe pozwalają na zachowanie wysokiej estetyki, a ponadto dają wiele możliwości kolorystycznych. Dostępne praktycznie w każdym kolorze palety RAL mogą zostać idealnie dopasowane do innych elementów zewnętrznych tj. parapety, stolarka okienna, rynny czy dach.

  Nie tylko wytrzymałość

  Należy podkreślić, że drzwi wejściowe aluminiowe cechuje wysoka wytrzymałość i odporność na działanie niekorzystnych i zmiennych czynników atmosferycznych. W odróżnieniu od innych materiałów, jakimi są drewno czy plastik, aluminium nie ulega wypatrzeniom, a więc praktycznie nawet po kilkudziesięciu latach nie zmienia swojego pierwotnego, idealnego kształtu.

  Zwróćmy uwagę na fakt, że aluminiowe drzwi wejściowe cechują się niższą masą całkowitą w porównaniu do innych produktów z tej kategorii. W związku z tym minimalizuje się ryzyko ich opadania i związanej z tym faktem konieczności regulacji na zawiasach.

  Bezpieczne i ciepłe

  Oczywiste jest, że inwestorzy szukają drzwi, które odpowiednio zabezpieczą ich mienie. Drzwi aluminiowe wejściowe spełniają wysokie parametry i są uznawane za drzwi z kategorii bezpiecznych. W korelacji do ceny są jednym z najlepszych wyborów dla wymagających zabezpieczenia, dobrego wyglądu i wysokiej trwałości.

  Mitem jest, że drzwi aluminiowe cechują się niską izolacyjnością cieplną. Uznani producenci stosują zaawansowane technologie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie dobrych parametrów w tym obszarze i zminimalizowanie strat ciepła. Co więcej, specjalna konstrukcja drzwi aluminiowych pozwala na odpowiednie ich wyciszenie i tym samym zapewnienie dobrej izolacji akustycznej.

  Szukając dobrych drzwi wejściowych zdecydowanie trafnym wyborem będą właśnie zewnętrzne drzwi aluminiowe, które poniekąd zawierają w sobie cenione zalety przy jednoczesnym wyeliminowaniu najczęstszych wad, jakimi charakteryzują się drzwi wykonane z innych materiałów.

  Artykuł przygotowany w oparciu o materiały dostarczone przez firmę Internorm

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.