google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 16.07.2019
  1 USD
  3.7867
  0.0011
  1 EUR
  4.2582
  -0.0091
  1 CHF
  3.8475
  -0.0037
  1 GBP
  4.7214
  -0.0301
  1 RUB
  0.0603
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowoczesne hale produkcyjne – od projektu do wykonania

  Hale stalowe chętnie wykorzystywane są w wielu dziedzinach gospodarki. Ich cechy sprawiają, że znajdują zastosowanie w rolnictwie, przedsiębiorstwach logistycznych i spedycyjnych oraz handlowych, a także produkcyjnych. Jakie są zalety nowoczesnych hal przemysłowych i dlaczego warto się na nie zdecydować?

  Nowoczesne hale produkcyjne – od projektu do wykonania, Borga

  Elastyczne rozwiązania na miarę konkretnych potrzeb

  Hale stalowe są chętnie wykorzystywane w przemyśle ze względu na ich zalety. Przede wszystkim wzniesienie takiego obiektu trwa znacznie krócej niż budowa metodą tradycyjną, co dla wielu przedsiębiorców ma ogromne znaczenie. Ponadto możliwe jest dostosowanie projektu konkretnego budynku do potrzeb jego użytkowników, dzięki czemu hale produkcyjne ze stali zapewniają pełną funkcjonalność. Wysoka wytrzymałość elementów konstrukcyjnych sprawia, że tego typu obiekty służą przez wiele lat. Ponieważ jednak można je łatwo rozbudować, w razie rozwoju przedsiębiorstwa i związanej z nim potrzeby powiększenia hali produkcyjnej, modernizacja już istniejącego obiektu nie będzie stanowiła problemu. Projekt budowy takiego budynku może też obejmować – poza przestrzenią produkcyjną – także pomieszczenia biurowe, handlowe i magazynowe. Nic więc dziwnego, że hale stalowe cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Ważne jest jednak, aby wzniesienie obiektu powierzyć specjalistom, takim jak producent hal Borga, który posiada wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie.

  Nowoczesne hale produkcyjne – od projektu do wykonania, Borga

  Przemyślany projekt

  Hale produkcyjne powinny być dostosowane do oczekiwań inwestora. W tego typu obiektach stosowane są bardzo często zaawansowane pod względem technologicznym maszyny, a transport poszczególnych elementów czy też gotowych produktów obydwa się nierzadko wewnątrz budynku z wykorzystaniem suwnic. Stalowe hale przemysłowe powinny więc być projektowane w taki sposób, aby zapewnić odpowiednio dużo przestrzeni na maszyny stosowane w procesie produkcyjnym. Właśnie dlatego pierwszym etapem budowy hal stalowych oferowanych przez firmę Borga jest spotkanie doradców z inwestorem. Pozwala to określić potrzeby i oczekiwania przedsiębiorcy dotyczące wznoszonego obiektu i w pełni dostosować budynek do konkretnych potrzeb. Jest to bardzo ważny etap, ponieważ decyduje on o funkcjonalności gotowej hali produkcyjnej. Na podstawie projektu planowane jest m. in. rozmieszczenie poszczególnych elementów konstrukcyjnych, okien, drzwi, wentylacji, oświetlenia, a także przestrzeni biurowej i magazynowej. Konsultacja z klientem pozwala ponadto stworzyć projekt, który w razie potrzeby będzie można rozbudować.

  Nowoczesne hale produkcyjne – od projektu do wykonania, Borga

  Realizacja projektu

  Firma Borga działa kompleksowo, dzięki czemu klient nie musi martwić się o takie kwestie, jak uzyskanie zgody na budowę czy też poszukiwanie dobrej jakości materiałów. Wszystkie elementy konstrukcyjne produkowane są w fabrykach firmy, dzięki czemu jakość wykorzystanych do budowy komponentów kontrolowana jest na każdym etapie. Oczywiście o efekcie końcowym w dużej mierze decyduje również sam montaż. Hale przemysłowe firmy Borga są wznoszone przez wykwalifikowane ekipy. Doświadczenie pracowników tego przedsiębiorstwa oraz ich wiedza gwarantują, że całość wzniesiona zostanie sprawnie, a jednocześnie z dbałością o każdy szczegół. Ostatni etap współpracy to oddanie do użytku gotowego obiektu dostosowanego w pełni do wymagań stawianych przez proces produkcyjny stosowany przez klienta i branżę, w jakiej on działa. Budowa hal produkcyjnych kończy się inspekcją budynku oraz przekazaniem pełnej dokumentacji klientowi drogą elektroniczną.

  Źródło:
  Borga Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Borga Sp. z o.o.

  Jesteśmy producentem konstrukcji stalowych. Oferujemy najbardziej elastyczne metody produkcji hal i jednocześnie najbardziej opłacalne systemy budowlane na rynku.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.