google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.05.2019
  1 USD
  3.8620
  -0.0005
  1 EUR
  4.3098
  0.0043
  1 CHF
  3.8209
  -0.0026
  1 GBP
  4.8906
  -0.0132
  1 RUB
  0.0600
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Jeśli nie chcesz terakoty ani drewna

  Nowoczesne aranżacje wnętrz, lokali użytkowych czy też nawet przestrzeni przemysłowych wykorzystują cały szereg różnych materiałów, aby stworzyć funkcjonalną, estetyczną i co najważniejsze nowoczesną aranżację.

  Taki cel przyświeca każdemu remontowi czy też budowie, a możliwości, jakie daje nam branża wykończeniowa, są coraz szersze. Z drugiej strony nie chodzi w dylematach budowlanych tylko i wyłącznie o to, by zmienić kolor ściany czy też pociągnąć nową instalację i kupić meble. Czasem zmiana aranżacji na trwałe wprowadza nową, jakość a tym samym generuje inne elementy wystroju. Szczególnie mocno zauważalne są trendy, które stawiają na funkcjonalność wnętrz. W narażonych na zabrudzenie i kontakt z wodą i wilgocią miejscach coraz częściej spotkać można posadzki, które do niedawna były „zarezerwowane” tylko dla pomieszczeń przemysłowych. A dzięki ciekawym kolorom i nowoczesnej formie rewelacyjnie wpisują się w modernistyczny charakter mieszkań, domów, balkonów i tarasów.

  Jeśli nie chcesz terakoty ani drewna

  Co na podłogę?

  W łazience, garażu, w przestrzeniach odkrytych takich jak balkony i tarasy coraz częściej pojawiają się Euromat posadzki żywiczne. To niezwykle estetyczne i praktyczne rozwiązanie, które z drugiej strony nie ulega modzie na konkretne kolory czy faktury. Warto zwrócić uwagę, że współczesne posadzki od swoich przemysłowych pierwowzorów czerpią jedynie trwałość i sposób nakładania, a kolorystyka, możliwości wykończenia czy też designerskie rozwiązania to jest właśnie to, co sprawia, że prezentują się rewelacyjnie wszędzie, gdzie tylko chcemy.

  Posadzki żywiczne do tej pory wykorzystywane były przede wszystkim w budownictwie przemysłowym. W rozległych halach i garażach służyły jako niezwykle wytrzymałe wykończenie podłogi. Taka posadzka wytrzymywała nawet bardzo duże obciążenia oraz łatwo poddawała się czyszczeniu nawet z materiałów bardzo trudnych do usunięcia.

  Nowoczesne mieszkanie

  Na działkach, w domach i w mieszkaniach posadzki żywiczne zaczęły pojawiać się wraz z trendami minimalistycznymi i modernistycznymi. Przede wszystkim ta dość łatwa do nałożenia warstwa podłogo daje niemalże nieskończone możliwości aranżacyjne zarówno w zakresie kolorystyki jak i zanurzonych w masie dodatków . Dlatego właśnie rewelacyjnie sprawdza się we wnętrzach, jak i na podłogach zewnętrznych. Przede wszystkim jest to odporna na ścieranie idealnie gładka powierzchnia, która jest niezwykle przyjemna w dotyku. Poza tym jest wytrzymała na działanie środków chemicznych, nie odkształca się pod ciężarem mebli i fantastycznie prezentuje się i z nowoczesnymi, i ze stylizowanymi meblami. Stąd też popularność tego rozwiązania we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, ale również w budynkach użyteczności publicznej czy ośrodkach zdrowia, gdzie wygląd musi iść w parze z koniecznością zapewnienia higienicznych warunków.

  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.