google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • EUROSYSTEM dołącza do centrów kompetencyjnych KRISPOL

  Logo KRISPOL

  Do sieci centrów kompetencyjnych z rozwiązaniami przemysłowymi KRISPOL dołączyła poznańska firma EUROSYSTEM. Przedsiębiorstwo od ponad dwudziestu lat buduje silną pozycję na rynku budowlanym. Z fachowej pomocy i doświadczenia specjalistów będą mogą skorzystać również inwestorzy poszukujący rozwiązań dla biznesu.

  EUROSYSTEM DOŁĄCZA DO CENTRÓW KOMPETENCYJNYCH KRISPOL

  W 2018 roku firma KRISPOL uruchomiła dwa duże projekty biznesowe – pierwszy dotyczył innowacyjnych salonów stolarki otworowej KRISHOME, drugi zakłada rozwiązania dedykowane dla klienta biznesowego. Z założenia centra kompetencyjne są miejscami, w których inwestor biznesowy zrealizuje całe przedsięwzięcie.

  Jednym z 14 centrów kompetencyjnych KRISPOL jest pochodząca z Poznania firma EUROSYSTEM. Wymagający klient biznesowy może tu liczyć na oferty dopasowane do wymagań projektu swojej inwestycji. – Każda koncepcja wymaga indywidualnego podejścia. Nie zdarza nam się nigdy realizować tego samego projektu po raz drugi, ale jesteśmy dumni z tego, że klienci do nas wracają. W naszym portfolio są  takie firmy jak Eurocash, Lisner czy Kompania Piwowarska – mówi Renata Szczepańska z firmy EUROSYSTEM. Każde zamówienie to indywidualnie rozpatrywany przez specjalistów projekt, który finalnie ma bezawaryjnie służyć na lata – Kiedy otrzymujemy zlecenie od Klienta, w pierwszej kolejności badamy potrzeby. Wysyłamy fachowców na miejsce inwestycji, aby dobrze zdiagnozować sytuację, dobrać produkty, które będą funkcjonalne w użytkowaniu. Następnie przygotowujemy kompletną ofertę, wskazując zalecenia naszych fachowców dotyczące nie tylko samej bramy przemysłowej, ale też odpowiedniej automatyki czy zabezpieczeń, tak ważnych dla sprawnego użytkowania na co dzień. – dodaje Szczepańska. EUROSYSTEM oferuje bogatą ofertę bram segmentowych,  bram i krat rolowanych, a także dopasowanych do inwestycji drzwi. Te produkty znajdują zastosowanie w magazynach, halach produkcyjnych, centralach logistycznych, rozwiązaniach dla rolnictwa, a także jednostkach szybkiego reagowania czy salonach sprzedaży. Dodatkowo w swojej ofercie posiada również pełną ofertę automatyki, kurtyny świetlne, zabezpieczenia bram, sygnalizacje świetlne. Wszystko po to, by klient otrzymał produkt, który w stu procentach odpowiada jego potrzebom.

  Stworzenie bezpiecznych i komfortowych warunków dla biznesu jest bardzo ważne, bez względu czy zlecenie dotyczy małego warsztatu, wielkopowierzchniowej hali czy magazynu. EUROSYSTEM oprócz bogatego wachlarza produktów świadczy również całodobowy serwis, a także usługi gwarancyjne i pogwarancyjne.  – Zależy nam, żeby Klient miał świadomość, że w naszym centrum kompetencyjnym nie kupuje tylko bramy. Nasz rozbudowany system serwisowy pozwala na szybkie reagowanie w sytuacjach kryzysowych, które choć rzadkie, zdarzają się na halach produkcyjnych czy magazynach, gdzie bramy są intensywnie eksploatowane każdego dnia. Na ten moment standardowe usterki  jesteśmy w stanie zlikwidować w ciągu godziny lub dwóch od uzyskania zgłoszenia. Szybki czas reakcji to nasza przewaga konkurencyjna, którą doceniają inwestorzy. – mówi Renata Szczepańska.

  Firma KRISPOL, która już od prawie trzydziestu lat produkuje bramy i kraty przemysłowe, jest zadowolona z efektywnej współpracy z EUROSYSTEM – Cieszy nas, że do naszej sieci centrów kompetencyjnych dołączyły firmy, których solidność i kompleksowa obsługa klienta odpowiada wartościom reprezentowanym przez KRISPOL. EUROSYSTEM to dystrybutor, którego możemy zarekomendować najbardziej wymagającym przedsiębiorcom i projektom. – mówi Radosław Gibki, Dyrektor Sprzedaży Krajowej firmy KRISPOL.

  Źródło:
  Krispol Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Krispol Sp. z o.o.

  KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.