google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Aluprof Perłą Polskiej Gospodarki

  Spółka z Bielska-Białej została wyróżniona w XVI edycji Rankingu Perły Polskiej Gospodarki. Firma Aluprof uzyskała prestiżowy tytuł w kategorii „Perły Duże”, przyznawany przedsiębiorstwom, których przychody w okresie roku wyniosły min. 100 milionów złotych. Wyniki plebiscytu ogłaszana są na podstawie obiektywnego algorytmu stworzonego przez naukowców ze Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

  Aluprof Perłą Polskiej Gospodarki 2018

  Tytuł „Perła Polskiej Gospodarki” trafił do firmy Aluprof za „konsekwentną realizację polityki i strategii przedsiębiorstwa oraz pozycję lidera wśród najbardziej dynamicznych i najbardziej efektywnych przedsiębiorstw w Polsce”. Firma kolejny raz znalazła się w zestawieniu najlepszych podmiotów gospodarczych, ogłaszanym co roku przez redakcję magazynu ekonomicznego „Polish Market” oraz naukowców z SGH w Warszawie. Specjalnie opracowany na potrzeby rankingu algorytm szereguje przedsiębiorstwa posługując się międzynarodowym wskaźnikiem audytorskim. W tegorocznym badaniu wzięło udział ponad 2000 firm.

  - Wyróżnienie Aluprof w rankingu Perły Polskiej Gospodarki ma dla nas bardzo duże znaczenie, tym bardziej jesteśmy zaszczyceni, że odbieramy ten tytuł po raz kolejny. Nasza firma zgodnie z przyjętą strategią rozwoju funkcjonuje od wielu lat zarówno na rynku polskim, jak i na rynkach zagranicznych, m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Belgii czy w Czechach. Systemy aluminiowe sygnowane polską marką Aluprof współtworzą wiele prestiżowych inwestycji w naszym kraju i na świecie. Dzięki temu przyczyniamy się do rozwoju polskiej gospodarki w wymiarze lokalnym, jak również globalnym. Przyznane wyróżnienie jest wyjątkowym ukoronowaniem naszych działań w tym zakresie – komentuje Tomasz Grela, Prezes Zarządu Aluprof SA.

  Nagrody przyznawane są od 2011 roku. Ranking tworzony jest przez naukowców wg ścisłych kryteriów ekonomicznych i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami finansowymi dla firmy. 

  Źródło:
  Aluprof S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Aluprof S.A.

  Producent stolarki aluminiowej Aluprof dostarcza na rynek zaawansowane technologicznie systemy aluminiowe okienno-drzwiowe, systemy bramowe, systemy roletowe, a także konstrukcje z profili aluminiowych do zabudowy ogrodów zimowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.