google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Geometryczne nowości w kolekcji łączników i relingów Aosta

  Seria Aosta od CDA Polska to kolekcja minimalistycznych, eleganckich łączników oraz relingów dedykowanych kabinom prysznicowym, która właśnie została poszerzona o nowe okucia o prostokątnym kształcie.

  Łączniki i relingi sprawdzą się podczas montażu  kabin prysznicowych różnego rodzaju np. tych typu walk-in, narożnych, wnękowych czy tzw. ścian prysznicowych. Stabilizatory, czyli łączniki i relingi, są konieczne do zapewniania odpowiedniej stabilności kabiny prysznicowej. 

  W ramach serii AOSTA od CDA Polska do tej pory dostępne były warianty tego typu mocowań o okrągłym i kwadratowym przekroju.

  Geometryczne nowości w kolekcji łączników i relingów Aosta
  Nowe okucia z kolekcji mają, subtelny prostokątny kształt. Dzięki swojej ponadczasowej i uniwersalnej formie będą pasować zarówno do łazienki urządzonej w minimalistycznym, jak i klastycznym stylu.

  Mocowania z serii wykonane są z wysokiej jakości mosiądzu oraz stali nierdzewnej w różnych wykończeniach, w tym połyskujących jak lustro (połysk, chrom połysk) oraz przypominających strukturą stal szczotkowaną (satyna, chrom satyna). Niektóre z modeli (np. reling SHCR czy łącznik SHC04) dostępne są w eleganckim czarnym kolorze, w ramach serii Linea Nera Doccia. Okucia z kolekcji AOSTA są odporne na korozję i będą bezawaryjnie działać przez długie lata. Można z ich pomocą montować szklane tafle o grubości od 8 do 12 mm.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.