google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA stawia na rozwój współpracy z marketami budowlanymi

  Logo Śnieżka

  Wystartował Program LIDER – dedykowany właścicielom, kierownikom i zespołom sprzedażowym marketów budowlanych współpracujących z FFiL Śnieżka SA. Program będzie wspierać rozwój partnerów biznesowych lidera polskiego rynku farb i lakierów, zapewniając im szereg korzyści.

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA stawia na rozwój współpracy z marketami budowlanymi

  W każdej działalności gospodarczej to rozwój jest fundamentem sukcesu. Chcemy, aby razem ze Śnieżką rozwijali się także nasi partnerzy biznesowi, prowadzący samoobsługowe sklepy z artykułami budowlanymi, remontowymi i wykończeniowymi. Dlatego stworzyliśmy Program LIDER – mówi Wioletta Wojtunik, Dyrektor ds. Nowych Kanałów Dystrybucji FFiL Śnieżka SA.

  W ramach programu FFiL Śnieżka SA zaoferuje uczestnikom dostęp do bogatej palety korzyści, wspierających funkcjonowanie ich biznesu. Część z nieodpłatnych benefitów będzie dostępna dla wszystkich uczestników. Z innych będzie można skorzystać wyłącznie za punkty gromadzone za zrealizowane obroty.

  Zaletą Programu LIDER jest jego elastyczność. Każdy market budowlany przystępujący do programu samodzielnie zdecyduje, którymi produktami z oferty Śnieżki chce handlować.

  Dzięki takiej konstrukcji z programu skorzystają wszyscy. Klient sklepu otrzyma produkt najlepiej spełniający jego oczekiwania, a nasz partner biznesowy zyska kolejnych zadowolonych klientów – dodaje Jacek Hodyr, Manager ds. Klientów Kluczowych FFiL Śnieżka SA.

  Edukacja

  Jednym z filarów programu – dostępnym dla wszystkich grup uczestników – będzie szeroka paleta narzędzi edukacyjnych.

  W Programie LIDER chętnie dzielimy się wiedzą, opartą na ponad 30-letniem doświadczeniu rynkowym. Dodajemy do tego umiejętności cenionych zewnętrznych ekspertów, zajmujących się sprzedażą, a także miękkimi obszarami funkcjonowania każdej firmy działającej na konkurencyjnym rynku – czyli zarządzaniem oraz budowaniem marki pożądanego pracodawcy – mówi Wioletta Wojtunik.

  Właściciele sklepów uczestniczący w Programie LIDER zyskają praktyczną wiedzę na temat wielu aspektów prowadzenia biznesu, w tym: zarządzania (czasem, personelem etc.), budowania strategii marketingowej oraz sprzedażowej. Na solidną dawkę wiedzy, obejmującą m.in. wzrost umiejętności sprzedażowych i optymalną pracę z ekspozycją produktów, mogą liczyć także kierownicy i sprzedawcy. Wiedza będzie przekazywana w formie przystępnych materiałów, szkoleń (również e-learningowych), a także quizów i angażujących zadań.

  Wymierne korzyści dla biznesu

  W Programie LIDER na sukces pracują wszyscy: właściciel, kierownicy oraz zespoły sprzedażowe. Korzyści dla uczestników Programu LIDER są dopasowane do potrzeb wszystkich trzech grup uczestników: inne gratyfikacje są przewidziane dla właścicieli, a inne dla kierowników oraz dla sprzedawców. Zespoły sprzedażowe będą mogły liczyć na nagrody gwarantowane.

  Ponadto istotną rolę w programie będą odgrywały rankingi – oparte na szerokości asortymentu, dynamice wzrostów, a także na punktach zdobytych m.in. za udział w akcjach specjalnych.

  Liderzy rankingów będą mogli liczyć na dodatkowe, atrakcyjne nagrody – dla najlepszych zaplanowana jest wycieczka do Mediolanu i jazda Ferrari po ulicach Maranello.

  Więcej o programie

  Program LIDER, którego organizatorem jest FFiL Śnieżka SA, to innowacyjny projekt w polskiej branży producentów farb i lakierów.

  Razem z programem wystartowała dedykowana platforma internetowa, dostępna również na urządzenia mobilne: https://www.programlider.pl. Za pomocą platformy będzie można na bieżąco śledzić wyniki, wybierać benefity oraz korzystać z wiedzy i narzędzi wspierających biznes.

  Źródło:
  FFiL Śnieżka SA
  Artykuł został dodany przez firmę

  FFiL Śnieżka SA

  Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w Grupie Kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.