google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 19.03.2019
  1 USD
  3.7823
  -0.0053
  1 EUR
  4.2940
  -0.0053
  1 CHF
  3.7828
  -0.001
  1 GBP
  5.0190
  -0.0009
  1 RUB
  0.0588
  0.0002
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Nowa oferta KOŁASKLEP

  Kolasklep.pl wraz z dynamicznym rozwojem, a także wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorstw i klientów, wprowadza do sprzedaży nową serię produktów – zestawy kołowe ze stali nierdzewnej. W tej kategorii będzie można znaleźć koła i zestawy kołowe w różnych rozmiarach, wariantach (stałe, obrotowe, z hamulcem) oraz o różnych parametrach udźwigu.

  Nowa oferta KOŁASKLEP

  Obudowa:

  Wykonana została z wysokiej jakości sprasowanej, wzmocnionej stali nierdzewnej (INOX). Ten rodzaj stali ma wysoki współczynnik odporności na korozję dzięki zastosowaniu specjalnych technik, a także dzięki wprowadzeniu do stali dodatkowych pierwiastków (chrom, węgiel). Nasze koła dostępne są w trzech wariantach:

  • na widelcu skrętnym
  • na widelcu stałym
  • na widelcu skrętnym z hamulcem

  Koła:

  W naszej ofercie znajdują się koła w różnych kombinacjach, w zależności od miejsca w którym będą one pracowały. Posiadamy koła poliamidowe, z oponą termoplastyczną i poliuretanową oraz w rozmiarach od fi=50 mm do fi=150 mm na łożysku ślizgowym oraz kulkowym.

  Istotną zaletą kół i zestawów kołowych ze stali nierdzewnej jest niewrażliwość na wszystkie środki chemiczne. Dzięki temu koła te wykorzystuje się wszędzie tam, gdzie jest wysoka wilgotność jak i w środowiskach agresywnych i podatnych na substancje chemiczne. Przykładem może być branża spożywcza i chemiczna. Nasze koła spełniają wymogi przepisów sanitarnych.

  W najbliższej przyszłości planujemy stworzenie katalogu produktów dedykowanych wyłącznie dla przemysłu spożywczego, który jest bardzo wymagający i potrzebuje wysoce specjalistycznych produktów.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.