google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Lanta - Minimalizm w wielu odmianach

  Rodzina kostek Lanta powiększyła się o nowe wersje wykończenia. Obok gładkich i color-mix od tego roku pojawiła się również ich wersja płukana, w kolorach: jasnoszarym, grafitowym i mlecznym.

  Minimalizm tworzy architekturę, która szanuje swoje sąsiedztwo. Używa prostych form i stonowanej kolorystyki. Efekt – to estetyczna harmonia z otoczeniem i naturą. Nowoczesna architektura spełnia się w minimalizmie, a tradycyjna z powodzeniem znajduje tu również swoje ścieżki. Zwłaszcza, jeśli temat minimalizmu rozważamy w kontekście materiałów nawierzchniowych, które nie dominują, ale dopełniają wizerunek architektury - zarówno jedno, jak i wielorodzinnej.

  Kostka Lanta wpisuje się w nurt minimalizmu zarówno kształtem, jak i kolorem. Zestaw składa się z kwadratu i dwóch prostokątów o wyróżniającej się wielkości (29,7 x 29,7 cm; 29,7 x 44,7 cm; 29,7 x 59,7 cm).  Można też przyjąć, że Lanta to małe płyty nawierzchniowe. Takie rozwiązanie pozwala na układanie prostych, geometrycznych wzorów, ale równocześnie umożliwia odejście od monotonnych linii równoległych widocznych na nawierzchni, na rzecz układu typu „tetris”. Świetny efekt estetyczny potęguje bezfazowe wykończenie brzegów. Uzyskujemy tym samym idealnie gładką i komfortową w użytkowaniu nawierzchnię.

  Lanta - Minimalizm w wielu odmianachWymiary: 29,7 x 29,7 mm; 29,7 x 44,7 mm; 29,7 x 59,7 mm; grubość: 6 mm
  Kolorystyka: (gładkie) szary, grafit; (color-mix) kasztanowy, stalowy, muszlowy; (płukana) jasnoszary, grafitowy, mleczny
  Bardzo ważna jest również barwa. Dotychczas Lanta dostępna była w wersji szarej i grafitowej (gładka) oraz melanżach color-mix (kasztanowy, stalowy, muszlowy) – o wyjątkowym, liniowym rozkładzie barw, do złudzenia przypominającym wycinane z prawdziwego materiału skalnego. Tegoroczną nowością jest wersja płukana kostki wykończona naturalnym kruszywem – jasnoszarym, grafitowym i mlecznym.
  Źródło:
  Buszrem S.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  Buszrem S.A.

  Jesteśmy liczącym się, o ugruntowanej pozycji na rynku producentem kostki brukowej i galanterii betonowej. Wysoką jakość swych wyrobów uzyskujemy dzięki surowcom najwyższej jakości m.in. wyjątkowym kruszywom, które zapewniają niepowtarzalny wygląd.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.