google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Kolejne międzynarodowe targi z udziałem firmy Cerrad. Przed nami Coverings 2019 w Orlando

  Kolejne międzynarodowe targi z udziałem firmy Cerrad. Przed nami Coverings 2019 w Orlando

  Pierwszy kwartał roku przyniósł firmie Cerrad wiele sukcesów na arenie międzynarodowej. Marka zaprezentowała swoje produkty na monachijskich targach BAU, przedstawiła szeroki wachlarz produktów podczas The International SURFACE Event w Las Vegas, zwiększyła rozpoznawalność na światowych rynkach, a dziś przygotowuje się do udziału w targach Coverings.

  Targi Coverings, dedykowane branży płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, odbędą się w tym roku między 9 a 12  kwietnia w Orlando na Florydzie. To wydarzenie o ponad 30 letniej tradycji, co czyni je jednym z najważniejszych, a zarazem najbardziej renomowanych eventów w branży wykończeniowej. Ponad 1100 wystawców, dziesiątki tysięcy odwiedzających i niezliczona ilość dobrego, światowego wzornictwa – obecność podczas tegorocznej edycji to doskonała okazja do spotkania najlepszych architektów, projektantów, wykonawców oraz inwestorów z całego świata, a tym samym możliwość zapoznania się z trendami, które będą obowiązywać w nadchodzących sezonach.

  Coverings to wydarzenie łączące wymiar kreatywny i biznesowy. Obecność w tak ważnym, międzynarodowym evencie to tylko przedsmak kolejnych planów firmy. W tym roku Cerrad pojawi się ponownie na targach Cersaie w Bolonii oraz zaprezentuje swoje kolekcje podczas październikowej edycji Warsaw Home.

  Źródło:
  CERRAD Sp. z o.o.
  Artykuł został dodany przez firmę

  CERRAD Sp. z o.o.

  Od ponad dwudziestu lat tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom - zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.