google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 22.07.2019
  1 USD
  3.7869
  0.0014
  1 EUR
  4.2480
  -0.0112
  1 CHF
  3.8571
  0.0091
  1 GBP
  4.7205
  -0.0167
  1 RUB
  0.0601
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • MEWA Dynamic Allround – odzież ochronna dla różnych zastosowań

  MEWA Dynamic Allround – odzież ochronna dla różnych zastosowań

  Kolekcja odzieży "MEWA Dynamic Allround" jest dostępna w wersji chroniącej przed wysoką temperaturą, chemikaliami i przed oddziaływaniem termicznym wyładowania łukowego, a także przed ładunkami elektrostatycznymi i jest przy tym bardzo wygodna.

  Wielu przedsiębiorców poszukuje odzieży ochronnej, która spełniałaby wymogi bezpieczeństwa i byłaby jednocześnie wygodna w noszeniu. Dostawca usług tekstylnych MEWA oferuje nową odzież ochronną MEWA Dynamic Allround w systemie wynajmu. W oparciu o linię MEWA Dy-namic - odzież roboczą, która ułatwia każdy ruch - powstał wygodny i funkcjonalny wariant odzieży łączący w sobie właściwości środków ochrony indywidualnej.

  Bezpieczna ochrona

  Odzież chroniąca przed wysoką temperaturą i płomieniami MEWA Dynamic Allround stanowi zabezpieczenie przed termicznym zagrożeniem, jakie powstaje podczas łuku elektrycznego, jak też przed wyładowaniami elektrostatycznymi. Jest ona przeznaczona dla ślusarzy, elektryków i instalatorów, a także dla pracowników miejskich zakładów komunalnych czy energetycznych. Istnieją również warianty tej odzieży, które mogą być stosowane w innych branżach gdzie wy-magana jest: ochrona przed chemikaliami, ochrona przed łukiem elektrycznym, klasa 2 czy jed-noczesna ochrona przed chemikaliami i łukiem elektrycznym.

  Komponentami kolekcji MEWA Dynamic Allround są kurtki, spodnie robocze lub spodnie ogrod-niczki. Podobnie jak wszystkie ubrania firmy MEWA, ubrania tej kolekcji posiadają praktyczne detale przydatne w codziennym użytkowaniu, takie jak kieszeń na calówkę, szlufka na zawie-szenie młotka czy miejsca do przechowywania małych przedmiotów.

  Bezpieczeństwo do wynajęcia

  MEWA Dynamic Allround – odzież ochronna dla różnych zastosowań

  Odzież ochronna oferowana jest w ramach pełnego serwisu firmy MEWA, tzn. zabrudzona odzież jest odbierana od klienta, prana w sposób przyjazny dla środowiska i zwracana klientowi już w stanie czystym. Po każdym myciu podlega profesjonalnej konserwacji i kontroli, by spraw-dzić, czy nadal spełnia ona normy, według których została certyfikowana. W przeciwnym razie odzież jest naprawiona lub podlega wymianie.

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.