google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 21.08.2019
  1 USD
  3.9210
  -0.0198
  1 EUR
  4.3513
  -0.0143
  1 CHF
  4.0014
  -0.0213
  1 GBP
  4.7623
  -0.0031
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Frezowanie kominów oznacza bezpieczeństwo

  Niebezpieczeństwo związane z zapaleniem się sadzy w kominie potrafi być realne dla każdego. W dzisiejszych czasach wiele osób pali węglem, ale niewiele zdaje sobie sprawę z tego w jak wielkim niebezpieczeństwie mogą być, jeżeli sadza zajmie się ogniem. Często tak właśnie wybuchają bardzo groźne pożary, nie mówiąc też o tym, że komin może być później nie do użytku. Takie sytuacje są zagrożeniem dla wszystkich, nie tylko dla nas samych, ale również dla sąsiadów. Właśnie dlatego powinniśmy zdecydować się na frezowanie komina, które pozwoli przeprowadzić odpowiedni remont, pozwalający nam na zabezpieczenie naszego domu. Takim remontem zająć się może firma Komeno.pl.

  Frezowanie kominów oznacza bezpieczeństwo

  To całkiem logiczne i naturalne, że komin z czasem niszczeje. Zużywa się i eksploatuje przez długie lata, a czasem, gdy zima jest wyjątkowo zajadła, potrafi pod działaniem smolnych osadów całkowicie się zużyć. To sprawia, że w naszym domu może wybuchnąć pożar. Właśnie dlatego decydujemy się na coś, co zabezpieczy nas i naszą rodzinę, a co zrobić trzeba, bo w pewnym momencie nawet kominiarz nie będzie w stanie wygarnąć wszystkiego, co mamy w środku komina.

  Frezowanie kominów to inwestycja w bezpieczeństwo

  Gdybyśmy na powierzchni komina zauważyli jakieś pęknięcia czy smoliste zabrudzenia, natychmiast powinniśmy zareagować. To może doprowadzić do pożaru. Podczas spalania wytwarza się również czad, który jest śmiertelnie niebezpieczny. Jest on praktycznie bezwonny, dlatego nawet nie zauważylibyśmy momentu, w którym zaczęłoby się nam robić gorzej, momentu, w którym zaczęlibyśmy poważnie chorować. Właśnie dlatego Systemy kominowe Komeno biorą pod uwagę konieczność, jaką jest rozwiercanie komina. Takie rozwiercanie kominów służy przede wszystkim do tego, by tworzyć miejsce na wkłady kominowe, które są rozwiązaniem znacznie bezpieczniejszym niż bezustanne czyszczenie niszczejących kominów.

  Komeno pozwoli ci spać spokojnie

  Zaczadzenie czy spłonięcie jest czymś, co mogłoby nas spotkać znienacka, jeśli nasz komin nie nadaje się do użytku. Nie moglibyśmy wtedy spokojnie usnąć i cały czas martwilibyśmy się o stan naszego komina. Tymczasem wkład kominowy, który można wsadzić do środka po tym jak wykonamy frezowanie komina, da nam spokojny sen. Komeno pozwoli nam na zabezpieczenie wylotu z naszego komina i co za tym idzie, zadbanie o to, żeby nie zrobić sobie ani nikomu innemu krzywdy. Właśnie dlatego powinniśmy inwestować w rozwiercanie kominów i wstawiać tam nowe wkłady. Będziemy dzięki temu spali spokojniej i nie obawiali się o to, że pewnego dnia sadza zapłonie. To nie są duże koszty, a życie nie jest warte takich niewielkich sum!

  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.