google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 21.08.2019
  1 USD
  3.9210
  -0.0198
  1 EUR
  4.3513
  -0.0143
  1 CHF
  4.0014
  -0.0213
  1 GBP
  4.7623
  -0.0031
  1 RUB
  0.0592
  0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Energetycznie na Międzynarodowych Targach Poznańskich

  Międzynarodowe Targi Poznańskie - EXPOPOWER, GREENPOWER,

  Energetyka, elektronika i automatyzacja to motywy przewodnie wydarzeń, które rozpoczęły się wczoraj na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Grupa MTP zaprasza na spotkanie przedstawicieli przemysłu energetycznego podczas targów EXPOPOWER oraz branży odnawialnych źródeł energii podczas targów GREENPOWER. Targi potrwają do czwartku.

  W ramach wydarzenia zorganizowana została przez Eneę Operator strefa, w której m. in. zaprezentowane zostały pokazy prac pod napięciem oraz pokazy ratownictwa przedmedycznego.

  Moc targów...

  Międzynarodowe Targi Energetyki EXPOPOWER to jedno z najważniejszych wydarzeń targowych branży energetycznej. Obok specjalistycznych ekspozycji targom towarzyszą liczne konferencje. Patronat honorowy nad targami objęło Ministerstwo Energii oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Patronat strategiczny sprawuje Enea Operator – jedna z najważniejszych na polskim rynku spółek energetycznych.

  Ekspozycja tegorocznych targów EXPOPOWER stanowi szeroką gamę zagadnień związanych z energetyką, elektrotechniką, oświetleniem, telekomunikacją i automatyzacją. Podczas targów EXPOPOWER przedstawiane są inicjatywy przedsiębiorców, instytucji samorządowych i przedstawicieli nauki, prezentujące innowacyjne rozwiązania, technologie i nowoczesne produkty z zakresu energetyki przemysłowej, automatyki, a także sterowania. Targi to także miejsce spotkań, dyskusji i wymiany doświadczeń przedstawicieli branżowych izb i stowarzyszeń. EXPOPOWER odwiedzają profesjonalni zwiedzający m. in.: elektrycy, energetycy, instalatorzy, technicy, projektanci, koordynatorzy ds. zamówień oraz zarządcy nieruchomościami.

  – Targi umożliwiają budowanie wartościowych, biznesowych relacji z klientami, którzy przyjeżdżają do Poznania w poszukiwaniu rynkowych nowości dla sektora. Konferencje odbywające się w ramach EXPOPOWER to ważny głos w dyskusji o przyszłości polskiego sektora energetycznego i jego roli dla polskiej gospodarki w kontekście wyzwań krajowych i międzynarodowych – wyjaśnia Andrzej Półrolniczak, dyrektor targów EXPOPOWER.

  ... i wydarzeń

  Uzupełnianiem oferty wystawienniczej jest program wydarzeń towarzyszących, który w tym roku zapowiada się bardzo ciekawie. W licznych konferencjach, debatach i spotkaniach udział wezmą najważniejsi specjaliści z branży energetycznej z Polski oraz zagranicy. Integralną częścią targów EXPOPOWER stało się współorganizowane z Wojewodą Wielkopolskim oraz Enea Operator „Forum Innowacyjnej Energetyki #ENERGINN 2.0”. Podczas dwóch dni konferencji będzie można posłuchać ciekawych wystąpień na temat inteligentnej energii, rozwiązań smart dla dużych aglomeracji i niewielkich miasteczek. Ponadto prelegenci podzielą się wizjami dotyczącymi przyszłości energii w ogóle i zaawansowaniem prac nad tzw. energią jutra.

  Międzynarodowe Targi Poznańskie - EXPOPOWER, GREENPOWER,

  OZE w praktyce...

  Równolegle z targami EXPOPOWER odbywają się Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej GREENPOWER. Targi GREENPOWER gromadzą wszystkie branże odnawialnych źródeł energii. Podczas targów odbywa się szereg specjalistycznych seminariów, spotkań branżowych, prezentacji nowości czy też konsultacji i porad na stoiskach eksperckich. Z kolei Poznań Drone Expo okazja do poznania najważniejszej i najbardziej aktualnej problematyka branży dronowej, uzyskania informacji o branży i jej możliwościach bezpośrednio od uznanych specjalistów i zobaczenia możliwości zastosowań dronów w praktyce. W programie także strefa pokazów, a w niej prezentacja sprzętu, pokazy niezwykłych umiejętności pilotów dronów i prezentacja „na żywo” zakresu usług wykonywanych za pomocą dronów.

  …i dron w akcji

  Wykorzystanie dronów w walce ze smogiem to coraz bardziej popularne rozwiązanie. Tym bardziej, że na rynku pojawiają się nowe, bardziej dokładne urządzenia, a dzięki dronom możemy dotrzeć do niemal każdego miejsca bez wysiłku i zagrożenia. Takim urządzeniem może poszczycić się partner Poznań Drone Expo, firma aeroMind. W Poznaniu zobaczymy ATMON FL, peryferyjne urządzenie doczepiane do statku bezzałogowego, które pomaga m.in. w walce ze smogiem, ale także może wesprzeć strażaków w zagrożeniach chemicznych. ATMON FL, którego producentem jest polska firma Nanosens, to miniaturowym laboratorium pozwalającym badać otaczającą go atmosferę, przygotowane z myślą o pracy na dronie Yuneec 520. Praktyczną prezentację możliwości tego zestawu będzie można zobaczyć właśnie podczas Poznań Drone Expo.

  Źródło:
  Grupa MTP
  Artykuł został dodany przez firmę

  Grupa MTP

  Wierzymy w potęgę spotkań, dlatego organizujemy je nieprzerwanie od blisko 100 lat łącząc ze sobą ludzi z całego świata. Cenimy kompetencje, stąd w naszym portfolio jest aż 100 imprez targowych.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.