google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 17.09.2019
  1 USD
  3.9412
  0.0296
  1 EUR
  4.3410
  0.0148
  1 CHF
  3.9649
  0.0149
  1 GBP
  4.8882
  0.0273
  1 RUB
  0.0614
  0.0004
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU

  WIŚNIOWSKI logo

  Marka WIŚNIOWSKI została sponsorem tytularnym IRONMAN KIDS i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW. Wydarzenia odbędą się odpowiednio w sobotę i niedzielę 15 i 16 czerwca. Start będzie miał miejsce nad Jeziorem Zegrzyńskim, zaś meta znajdować się będzie przy Syrence Warszawskiej.

  Trasy dla najmłodszych zostały opracowane pod konkretne kategorie wiekowe, a startować będą na Bulwarach Wiślanych. Marka sponsoruje wydarzenie w ramach swojego wieloletniego projektu „BE THE WINNER”, mającego na celu wsparcie sportowców zawodowych jak i amatorów.

  BE THE WINNER – WIŚNIOWSKI DLA SPORTU

  5i50 IRONMAN WARSAW

  5i50 IRONMAN WARSAW to międzynarodowe i jedne z najbardziej wymagających zawodów triathlonowych na świecie. Trasa pływacka liczy 1,5 km, kolarska 40 km, a biegowa 10 km. Na starcie  pojawić się może nawet ponad 1500 zawodników. Ta prestiżowa impreza przyciąga z roku na rok coraz więcej osób, zarówno uczestników, także tych z zagranicy, jak i kibiców.

  WIŚNIOWSKI wspiera sport – BE THE WINNER

  Sport ma wiele wspólnego z biznesem – osiągnięcie w nich sukcesu wymaga ambicji, ciągłego doskonalenia siebie oraz ciężkiej i systematycznej pracy. Czymś naturalnym jest więc współpraca tych dwóch światów przy zdobywaniu kolejnych szczytów. Marka WIŚNIOWSKI, angażując się w sponsoring sportowy, wspiera lokalne i globalne wydarzenia, które promują zdrowy tryb życia i uniwersalne wartości. Sport pozwala mierzyć się ze swoimi słabościami i realizować swoje ambicje. I tego warto uczyć już od najmłodszych lat, dlatego WIŚNIOWSKI bierze aktywny udział w dziedzinach sportowych, czego potwierdzeniem jest projekt BE THE WINNER. Dlatego właśnie marka WIŚNIOWSKI została sponsorem tytularnym WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS

  i oficjalnym sponsorem 5i50 IRONMAN WARSAW.

  W projekcie BE THE WINNER wspieramy sportowców – zawodowców i amatorów – bo wierzymy, że wspólnie możemy odnosić sukcesy, a wsparcie solidnego partnera okaże się nieocenioną wartością. Wspieramy kibiców, by dzielić emocje, jakie towarzyszą im podczas zagrzewania do walki ich ulubionych zawodników i uwielbianych drużyn. Razem tworzymy społeczność ludzi aktywnych. Już teraz zapraszamy wszystkich do kibicowania najmłodszym 15 czerwca podczas WIŚNIOWSKI IRONMAN KIDS na Bulwarach Wiślanych w Warszawie oraz 16 czerwca na 5i50 IRONMAN WARSAW, gdzie o zwycięstwo zawalczą dorośli. Jest to sportowe święto stolicy i cieszymy się, że po raz kolejny będziemy wspierać tę inicjatywę. – mówi Irmina Długopolska, Menedżer ds. Sponsoringu Sportowego WIŚNIOWSKI.

  Źródło:
  WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.
  Artykuł został dodany przez firmę

  WIŚNIOWSKI Sp. z o.o. S.K.A.

  Jako czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń stosujemy strategię dostarczania produktów o najwyższej jakości opartej na innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych, a blisko 30-letnie doświadczenie daje gwarancję stabilności i odpowiedzialności.

  » Zapoznaj się z ofertą firmy
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.