google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 17.10.2019
  1 USD
  3.8638
  -0.0296
  1 EUR
  4.2849
  -0.0121
  1 CHF
  3.8902
  -0.0139
  1 GBP
  4.9456
  -0.0154
  1 RUB
  0.0604
  -0.0001
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • CZAS NA WIOSENNE DIY

  Soudal logo

  Każda pora roku jest dobra na majsterkowanie, jednak z pracami na zewnątrz domu zazwyczaj warto poczekać do wiosny. Słoneczna pogoda uprzyjemnia realizację naszych zadań, a dłuższy dzień pozwala na ich szybsze ukończenie. Nie zapominajmy przy tym, że osiągniecie pożądanego rezultatu w dużej mierze zależy od zastosowania odpowiednich materiałów.

  Mróz, śnieg i deszcz nierzadko przyczyniają się do pogorszenia wyglądu ogrodowej altany, tarasu czy werandy. Na szczęście niektóre prace renowacyjne i dekoracyjne na zewnątrz domu możemy przeprowadzić niewielkim kosztem, bez pomocy fachowca. Jeżeli zdecydujemy się na samodzielne wykonanie drobnych napraw lub wprowadzenie ulepszeń, pamiętajmy o wyborze materiałów, które charakteryzują się odpornością na działanie wpływów atmosferycznych i promieniowanie UV. Uniwersalne kleje-uszczelniacze z rodziny Fix All marki Soudal, które powstały na bazie nowoczesnej technologii SMX, idealnie sprawdzą się w każdych warunkach i zagwarantują nam trwały efekt naszej pracy.

  Klej Fix All Flexi, główny reprezentant rodziny Fix All, łączy w sobie wysoką elastyczność i wytrzymałość. Z powodzeniem możemy go wykorzystać np. do montażu drewnianej kratki do roślin pnących, unikając wiercenia otworów w ścianie. W ten sposób uatrakcyjnimy strefę wejścia do domu oraz zadbamy o harmonijne wkomponowanie budynku w przestrzeń ogrodową. Fix All Flexi znajdzie również zastosowanie przy klejeniu i fugowania płyt z kamienia naturalnego na tarasach i stopniach schodów zewnętrznych. Co istotne, klej ten nie zawiera rozpuszczalników ani olejów  silikonowych, jest neutralny chemicznie i nie przebarwia brzegów klejonych materiałów porowatych.

  W przypadku mocowania na ścianie takich przedmiotów, jak donice z ozdobnymi kwiatami, celująco zda egzamin supermocny Fix All High Tack lub Fix All X-Treme Power o sile chwytu początkowego, która zapewnia przenoszenie obciążeń nawet do 400 kg/m2. Oba kleje zostały opracowane z myślą o natychmiastowym montażu ciężkich elementów w miejscach, gdzie nie ma możliwości podparcia mechanicznego.

  Klejów Fix All możemy także użyć do naprawy mebli ogrodowych. Przykładowo przy pomocy Fix All Turbo, który  łączy nierozerwalnie już po 20 minutach, w ekspresowym tempie przykleimy odłamaną nogę lub podłokietniki do drewnianego krzesła. Jeżeli problemem jest niestabilny szklany blat stołu – rozwiązanie stanowi idealnie przejrzysty Fix All Crystal. W sytuacji, gdy potrzebna jest niewidoczna spoina, możemy również sięgnąć po Fix All High Tack Clear, który poza krystaliczną czystością wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością spojenia i pozwala na rezygnację z mechanicznego unieruchamiania klejonych elementów.

  Tagi:

  , , ,
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.