google

  budowa, budowa domów, chemia budowlana

  Kursy walut 23.08.2019
  1 USD
  3.9371
  0.0034
  1 EUR
  4.3572
  -0.0088
  1 CHF
  3.9876
  -0.0174
  1 GBP
  4.8050
  0.0266
  1 RUB
  0.0600
  0
  Newsletter
  Otrzymuj wiadomości o nowościach w branży
  Podaj imię i nazwisko:
  Twój adres email:
   
  Zamów czasopismo
  Flash do sciagniecia:

  Get Adobe Flash player

  Zobacz na mapie
  Chcę dodać:
  W zasięgu km

  • Wyniki wyszukiwania - Produkty

  Czy chodziło Tobie o farbami ?
  Farby termoizolacyjne EcoTherm Interior™
  Nowej generacji, o zaawansowanym technologicznie składzie, rozpuszczalna w wodzie farba do powierzchni wewnętrznych, zaprojektowana tak aby przyczynić się do podniesienia komfortu termicznego oraz efektywności energetycznej pomieszczenia, w którym zostanie zaaplikowana.
  Pomimo zaawansowanej technologii, może ją z powodzeniem zaaplikować końcowy użytkownik, zapewniając doskonałe efekty jakościowe. Podstawowym celem przy projektowaniu produktu było podniesienie efektywności energetycznej pomieszczenia, ponieważ przyczynia się on do oszczędzania zasobów energetycznych, szczególnie w pomieszczeniach zupełnie nie posiadających izolacji. Poprzez podniesienie efektywności energetycznej, możemy osiągnąć lepszy komfort termiczny, polepszając w ten sposób mikroklimat pomieszczenia i tym samym warunki przebywania w nim.
  Specjalny skład zapobiega skupianiu i skraplaniu się pary wodnej na powierzchniach, które są pokryte produktem, co z kolei i zapobiega tworzeniu mostków termicznych i hamuje proces tworzenia się grzybów i pleśni.
  Na podstawie badań w akredytowanym ośrodku badawczym stwierdzono, że farba Phoenix EcoTherm Interior™ posiada niezwykle niskie wartości współczynnika przewodności cieplnej, doskonałe wartości dyfuzji cieplnej i specjalnej pojemności cieplnej.
  Przewodność cieplna – 0,143 W/mK
  Dyfuzja cieplna – 0,25 (mm²/s)
  Specjalna pojemność cieplna – 0,55 (MJ/m³K)
  Produkt nie zastępuje tradycyjnych metod izolacji, może jednak dosyć tanim kosztem dla końcowego użytkownika, przyczynić się do podwyższenia efektywności energetycznej.
  Należy do nowej generacji funkcjonalnych i „inteligentnych” powłok, ponieważ posiada szereg funkcji poza tymi, które posiadają tradycyjne farby.
  Właściwości
  Nowej generacji, technologicznie zaawansowana powłoka
  Przyczynia się do zwiększenia efektywności energetycznej
  Zwiększa komfort termiczny
  Zwiększona odporność na tworzenie się grzybów i pleśni
  Niska zawartość lotnych związków organicznych
  Nie zawiera formaldehydu
  Zerowe emisje szkodliwych substancji w pomieszczeniu, gdzie została zaaplikowana
  Z powodu dużej refleksyjności produktu, przyczynia się do lepszego rozproszenia światła w pomieszczeniu, czego efektem jest jaśniejsze wnętrze
  Poza powyższymi właściwościami, produkt cechuje się bardzo niską do zerowej, emisją Lotnych Związków Organicznych i szkodliwych substancji, w ten sposób dbając o zdrowie i komfort w pomieszczeniu, w którym go zaaplikowano.
  Farby Phoenix EcoTherm™ wpływają na proces przenikania ciepła do i z izolowanej ściany czy dachu a to ma wpływ na możliwości oszczędzania energii przy ogrzewaniu pomieszczeń czy ich chłodzeniu.

  Farba termoizolacyjna Phoenix EcoTherm Interior™ np. po pomalowaniu pokoju lub innego pomieszczenia znacznie polepsza ruch ciepłego powietrza czyli przyczynia sie do podwyższenia temperatury pomieszczenia o około 3-5°C nie zmieniając żadnych innych parametrów w ogrzewaniu.

  Rysunek przedstawiający ruch ciepłego powietrza (konwekcja) przed zastosowaniem farb Phoenix EcoTherm Interior™ Rysunek przedstawiający ruch ciepłego powietrza (konwekcja) po zastosowaniu farb Phoenix EcoTherm Interior™
  Standardowo rozmieszczenie powietrza ogrzewanego przez grzejniki ścienne, podłogowe lub ogrzewanie podłogowe następuje poprzez zjawisko konwekcji (ruchu powietrza). Powietrze zbliżając się do źródła ogrzewania (kaloryfera, ogrzewania podłogowego) ogrzewa się i zaczyna unosić się do góry a różnica temperatur między sufitem a podłogą może wynosić nawet więcej niż 10°C. Następnie ciepłe powietrze poprzez jego utratę ochładza się i zaczyna opadać na dół pomieszczenia. Zjawisko konwekcji jest zatem przykładem nierównomiernego ruchu ciepłego powietrza a to powoduje że w masie unosi się również kurz z roztoczami co wpływa negatywnie na mikroklimat pomieszczeń zwłaszcza dla alergików.
  Używając do malowania farby termorefleksyjnej (termoizolacyjnej) Phoenix EcoTherm Interior™ ruch ciepłego powietrza (po podgrzaniu przez grzejniki) przebiega inaczej. Ciepłe powietrze odbija się od ścian i sufitu i kieruje się we wszystkich kierunkach co powoduje, że system ogrzewania w pomieszczeniu jest bardziej jednorodny a zakres różnicy temperatur między podłogą a sufitem to około 1-2°C. Wpływa to zdecydowanie na poprawę komfortu życia (lepsze samopoczucie zwłaszcza dla alergików poprzez eliminację ładunków elektrostatycznych).
  ...
  Karta produktu »
  PHOENIX DISTRIBUTION LTD SP. Z O.O. ul. Gajowa 8/1, 60-815 woj. wielkopolskie

  Farby termoizolacyjne EcoTherm Interior™

  Nowej generacji, o zaawansowanym technologicznie składzie, rozpuszczalna w wodzie farba do powierzchni wewnętrznych, zaprojektowana tak aby przyczynić się do podniesienia komfortu termicznego oraz efektywności energetycznej pomieszczenia, w którym z...
  Farby termoizolacyjne EcoTherm Facade™
  Doskonałej jakości, w 100% akrylowa farba o właściwościach termoizolacyjnych. Dzięki specjalnemu składowi, tworzy elastyczną membranę, która wykazuje doskonałą przyczepność do pionowych powierzchni zewnętrznych. Membrana ta izoluje ścianę przed wilgocią i mrozem oraz posiada bardzo dobre właściwości termoizolacyjne, przyczyniając się do oszczędzania energii przez cały rok (zima-lato).
  Cechy produktu
  100% akrylowa termoizolacyjna farba.
  Wysoki współczynnik odbicia promieniowania słonecznego (SR)
  Wysoki współczynnik emisyjności w promieniowaniu podczerwonym (e).
  Doskonała elastyczność
  Doskonała przyczepność.
  Właściwości antypleśniowe
  Doskonała wytrzymałość na zmiany warunków atmosferycznych.
  Doskonała wytrzymałość na mróz i wilgoć.
  Świetne krycie.
  Wysoka wydajność i biel.
  Łatwa aplikacja.
  Odporny na kredowanie (ASTM D4214-98).
  Odporny na alkalia (ASTM D 1308-02, ASTM D 714-02).
  Zgodny z dyrektywą 2004/42/EC.
  Doskonały do malowania / pokrywania układów termoizolacyjnych.
  Na podstawie badań w akredytowanym ośrodku badawczym udowodniono że po aplikacji farby Phoenix EcoTherm Facade™ zmniejsza się zużycie energii dla chłodzenia (klimatyzacji) budynku mieszkalnego czy przemysłowego na poziomie do 58 %. Realny spadek temperatury wewnątrz budynków zanotowano na poziomie do 3 ⁰C co pozytywnie wpłynęło na oszczędność energii do 8 kWh/m2.
  Zatem użycie farb Phoenix EcoTherm Facade™ posiadających podwyższone wartości odbijania światła słonecznego i wysokie wartości współczynnika emisyjności w promieniowaniu podczerwonym obniża wierzchnie temperatury i w efekcie wewnętrzne temperatury oraz zużycie energetyczne na poziomie budynku, równocześnie zaś może przyczynić się do zwalczenia zjawiska wyspy cieplnej i polepszeniu mikroklimatu miasta.
  Idealnym rozwiązaniem jest jednoczesna aplikacja farby Phoenix EcoTherm Roof™ co bardzo znacznie zmniejszy obciążenie chłodnicze, które różni się w zależności od danych klimatycznych. To samo zjawisko działa dla strefy klimatycznej zimnej w ujęciu oszczędności poprzez odbijanie promieniowania z zimnym powietrzem.

  ...
  Karta produktu »
  PHOENIX DISTRIBUTION LTD SP. Z O.O. ul. Gajowa 8/1, 60-815 woj. wielkopolskie

  Farby termoizolacyjne EcoTherm Facade™

  Doskonałej jakości, w 100% akrylowa farba o właściwościach termoizolacyjnych. Dzięki specjalnemu składowi, tworzy elastyczną membranę, która wykazuje doskonałą przyczepność do pionowych powierzchni zewnętrznych. Membrana ta izoluje ścianę przed wilg...
  Farby termoizolacyjne EcoTherm Roof™
  Energetyczno – elastomeryczna, hybrydowa membrana do uszczelniania dachu, oparta na nowej technologii żywic akrylowych i poliuretanowych. Wykazuje doskonałą przyczepność na odpowiednio przygotowanych powierzchniach i dostosowuje się do ich ruchów skurczania się i rozszerzania. Ma wysokie parametry odbijalności ciepła, przez co przyczynia się do utrzymania odpowiedniej temperatury i oszczędności źródeł energii. Zawiera specjalne dodatki, które zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów na membranie i wykazuje wytrzymałość na stojącą wodę.
  Cel użycia
  Idealna do ostatecznej hydroizolacji i uszczelniania takich powierzchni jak dachy, złącza itd. Może zostać również zaaplikowana na drewno, metal i na budynki cementowe po ich odpowiednim przygotowaniu.
  Cechy produktu
  materiał chłodzący (wysoki współczynnik odbijania promieni słonecznych emisyjności w promieniowaniu podczerwonym).
  Wysoka wytrzymałość na wody stojące.
  Jednolita membrana uszczelniająca, bez złączy.
  Ochrona budynków.
  Łatwy w konserwacji i naprawie punktowej
  Wysoka wytrzymałość na zewnętrzne warunki pogodowe
  Długi cykl życia
  Doskonale elastyczny.
  Na podstawie badań w akredytowanym ośrodku badawczym udowodniono że po aplikacji farby Phoenix EcoTherm Roof™ zmniejsza się zużycie energii dla chłodzenia (klimatyzacji) budynku mieszkalnego czy przemysłowego na poziomie do 43 %. Realny spadek temperatury wewnątrz budynków zanotowano na poziomie do 3 ⁰C co pozytywnie wpłynęło na oszczędność energii do 6 kWh/m2.
  Zatem użycie farb Phoenix EcoTherm Roof™ posiadających podwyższone wartości odbijania światła słonecznego i wysokie wartości współczynnika emisyjności w promieniowaniu podczerwonym obniża wierzchnie temperatury i w efekcie wewnętrzne temperatury oraz zużycie energetyczne na poziomie budynku, równocześnie zaś może przyczynić się do zwalczenia zjawiska wyspy cieplnej i polepszeniu mikroklimatu miasta.
  Idealnym rozwiązaniem jest jednoczesna aplikacja farby Phoenix EcoTherm Facade™ co bardzo znacznie zmniejszy obciążenie chłodnicze, które różni się w zależności od danych klimatycznych. To samo zjawisko działa dla strefy klimatycznej zimnej w ujęciu oszczędności poprzez odbijanie promieniowania z zimnym powietrzem.

  ...
  Karta produktu »
  PHOENIX DISTRIBUTION LTD SP. Z O.O. ul. Gajowa 8/1, 60-815 woj. wielkopolskie

  Farby termoizolacyjne EcoTherm Roof™

  Energetyczno – elastomeryczna, hybrydowa membrana do uszczelniania dachu, oparta na nowej technologii żywic akrylowych i poliuretanowych. Wykazuje doskonałą przyczepność na odpowiednio przygotowanych powierzchniach i dostosowuje się do ich ruchów sk...
  Emulsje gruntujące, farby, folie w płynie
  Folia w Płynie Bosman
  Srebrzanka
  Folia w Płynie na Zewnątrz Od A Do Z Flex
  Grunt Szczepny Uniwersalny Super Kontaktowy - gotowy do użycia
  Grunt Szczepny do Powierzchni Chłonnych - Koncentrat 1:3
  Bosman Latex Grunt pod Farby Lateksowe
  Bosman Gładź Szpachlowa
  Podkład Gruntujący pod Tynki Bosman Extra Grunt Putz
  Akryl Grunt Bosman 1:1
  Gold Bosman Extra Putz Gładź
  Akryl Grunt Bosman - Koncentrat 1:9
  Emulsja Gruntująca - gotowa do użycia
  Akryl Grunt 2 w 1 Przeciwgrzybiczny
  Akryl Grunt Bosman do Płyt Kartonowo-Gipsowych
  Farba Akrylowa Bosman De Luxe
  Farba Emulsyjna Bosman Standard
  Farba Fasadowa Rezydencja
  ...
  Karta produktu »
  ´OD A DO Z´ S.A. ul. Helska47 / , 91-342 woj. łódzkie

  Emulsje gruntujące, farby, folie w płynie

  Folia w Płynie Bosman Srebrzanka Folia w Płynie na Zewnątrz Od A Do Z Flex Grunt Szczepny Uniwersalny Super Kontaktowy - gotowy do użycia Grunt Szczepny do Powierzchni Chłonnych - Koncentrat 1:3 Bosman Latex Grunt p...
  Śnieżka Baza Kuchnia - Łazienka
  Śnieżka Kuchnia - Łazienka - farba do wnętrz
  BAZA FARBY LATEKSOWEJ DO WNĘTRZ Z DODATKIEM SILIKONU. ODPORNA NA WILGOĆ.
  Baza po zabarwieniu w systemie kolorowania dedykowana do kuchni i łazienki oraz pomieszczeń wewnętrznych o zwiększonej wilgotności.

  Biostatyczna farba Śnieżka Kuchnia-łazienka dzięki innowacyjnej technologii SILVER FORMULA pomaga stabilizować ilość patogennych (tj. wywołujących choroby) bakterii i grzybów na ścianach na poziomie najbardziej przyjaznym dla człowieka. Dzięki zastosowaniu czystego srebra farba posiada właściwości biobójcze tak długo, jak długo jest na ścianie, czyli przez cały czas życia farby. Zwalcza szkodliwe dla zdrowia bakterie, które osiadają na powłoce farby. Cząsteczki srebra działają przeciwgrzybicznie i ułatwiają zapewnienie optymalnych warunków higienicznych w pomieszczeniach narażonych na działanie mikroorganizmów. Właściwości biobójcze farby Śnieżka Kuchnia-łazienka z dodatkiem czystego srebra zostały udowodnione laboratoryjnie w trakcie badań przeprowadzonych przez POCH S.A. w Gliwicach pod kątem właściwości przeciwbakteryjnych, przeciwgrzybicznych i przeciwdrożdżakowych.
  Śnieżka Kuchnia-łazienka została zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych otrzymując pozwolenie nr 4885/12 na obrót produktem biobójczym (kat. I, grupa 2 - farba biostatyczna o właściwościach przeciwgrzybicznych i przeciwbakteryjnych do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń).
  zawiera czyste srebro
  powłoka chroniona przed rozwojem bakterii i grzybów
  odporna na zmywanie i szorowanie
  nie chlapie podczas malowania
  zwiększona odporność na wilgoć
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 12 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 1L, 3L
  Ilość warstw 2
  Sposób nanoszenia pędzlem, wałkiem lub natryskiem
  Wykończenie powłoki: matowe
  Dostępne kolory 95 kolorów
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Baza Kuchnia - Łazienka

  Śnieżka Kuchnia - Łazienka - farba do wnętrz BAZA FARBY LATEKSOWEJ DO WNĘTRZ Z DODATKIEM SILIKONU. ODPORNA NA WILGOĆ. Baza po zabarwieniu w systemie kolorowania dedykowana do kuchni i łazienki oraz pomieszczeń wewnętrznych o zwiększonej wilg...
  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30
  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30 
  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30 to ultranowoczesna farba produkowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia w zakresie środków ochrony i dekoracji elewacji. Jej skład jest kompilacją nowoczesnych rozwiązań zapewniających wyjątkowe właściwości. Farba FN 30 to hybrydowe połączenie żywic syntetycznych, które decydują o wyjątkowej trwałości i odporności mechanicznej, z żywicami silikonowymi, dzięki którym farba zachowuje wysoką paroprzepuszczalność. Natomiast zawarte w farbie środki hydrofobizujące powłokę powodują, że wilgoć z zewnątrz nie wnika w strukturę podłoża, a poprzez to zapobiega niszczeniu ścian.
  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30 zawiera również specjalne mikrokulki szklane, które w połączeniu z pozostałymi specjalnie skomponowanymi składnikami tworzą niepowtarzalną powłokę – NEOSTRUKTURĘ, dzięki której farba:
  jest wyjątkowo trwała,
  w większym stopniu odbija światło, zmniejszając negatywne skutki nagrzewania się farby,
  jest odporna na naprężenia mechaniczne,
  minimalizuje powierzchnię styku wody z elewacją, tworząc efekt perlenia,
  nie wiąże brudu i wykazuje cechy samooczyszczania,
  przy zachowaniu wyjątkowych właściwości silikonu nadaje elewacji piękny, mineralny wygląd.
  DANE TECHNICZNE
  Temp. stosowania:  od +5ºC do +25ºC (z Dodatkiem Zimowym DZ10 farbę można stosować już od 0ºC)
  Czas schnięcia:  2 godziny
  Czas utwardzenia: 28 dni
  Kolor:  318 kolorów
  Opakowanie: wiadro 0.9 L, 9 L
  SPOSÓB STOSOWANIA
  PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:
  Podłoże powinno być suche, mocne, oczyszczone z kurzu, pozbawione zanieczyszczeń oraz wolne od agresji biologicznej (grzyby, pleśnie, mchy), chemicznej itp.Świeże cienkowarstwowe tynki mineralne malować nie wcześniej niż po 14 dniach od ich wykonania, tynki cementowe, cementowowapienne nie wcześniej niż po 28 dniach, beton zaś nie wcześniej niż po upływie 3 miesięcy. Wszystkie podłoża muszą mieć ustabilizowaną wilgotność oraz zakończony proces twardnienia. Wszelkiego rodzaju zabrudzenia należy oczyścić wodą pod zwiększonym ciśnieniem. Stare tynki i powłoki malarskie o słabej przyczepności należy usunąć. Ubytki uzupełnić Zaprawą Klejącą KS 10, KS 20, KU 11, KU 21, KW 12 lub standardową zaprawą tynkarską. Przed malowaniem farbą silikonową podłoża nowe i odnawiane należy pomalować Gruntem Silikonowym GN 30.
  SPOSÓB UŻYCIA:
  Farbę dokładnie wymieszać, nakładać zawsze 2 warstwy – pędzlem, wałkiem w odstępach ok. 12 godzin lub przez natrysk hydrodynamiczny metodą mokro na mokro. Nie mieszać z farbami innego typu i nie rozcieńczać wodą! Do nanoszenia pierwszej warstwy farbę można rozcieńczyć dodając max do 10% Gruntu Silikonowego GN 30. Przyjęte proporcje rozcieńczenia zachować na całej malowanej powierzchni. Drugą warstwę nanosić stosując farbę nie rozcieńczoną. Aby uniknąć różnic w odcieniach barw, należy na jedną powierzchnię nakładać farbę o tym samym numerze partii produkcyjnej (data ważności i numer partii zamieszczony na opakowaniu). Farby z różnych partii wymieszać razem przed ich użyciem. Przerwy w pracy należy zaplanować z wyprzedzeniem np. po zakończeniu prac (np. w narożnikach i załamaniach budynku, pod rurami spustowymi, na styku kolorów itp.)
  UWAGI / ZALECENIA:
  Stosować przy temperaturze podłoża i otoczenia +10ºC do +25ºC. Nie nakładać na nagrzane podłoże. W trakcie pracy oraz podczas wysychania należy unikać bezpośredniego nasłonecznienia, silnego wiatru, działania deszczu. Chronić wymalowaną powierzchnię do czasu wyschnięcia za pomocą folii lub gęstej siatki osłonowej. Temperatura podłoża i otoczenia podczas malowania oraz przez kolejne 24 godziny nie może być niższa od +10ºC. Narzędzia bezpośrednio po użyciu umyć wodą. Stosowanie farby w systemach ociepleń w ciemnych, intensywnych kolorach (o współczynniku odbicia światła rozproszonego poniżej 20%) nie powinno przekraczać 10% malowanej powierzchni. Przed przystąpieniem do malowania elewacji, należy sprawdzić na małym fragmencie zgodność zamówionego koloru. Jakiekolwiek uwagi dotyczące niestandardowych cech farby i jej koloru należy zgłaszać natychmiast do Sprzedawcy. Prace prowadzić zgodnie z zasadami sztuki budowlanej, normami i przepisami BHP. W przypadku łączenia farby z wyrobami innych Producentów, firma nie ponosi odpowiedzialności.
  NARZĘDZIA:
  Pędzel, wałek sznurkowy, naturalny o wysokości włosia powyżej 19 mm, agregat malarski hydrodynamiczny (dysza 0,43 mm, ciśnienie 180 bar, rozcieńczenie brak). Pomieszczenia w którym zastosowano wyrób lub elementy malowane wyrobem należy wietrzyć do zaniku zapachu i po tym okresie nadają się do użytkowania.
  ...
  Karta produktu »
  FOVEO TECH ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30

  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30  Farba Fasadowa Silikonowa FN 30 to ultranowoczesna farba produkowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia w zakresie środków ochrony i dekoracji elewacji. Jej skład jest kompilacją nowoczesnych rozwiązań zapew...
  Śnieżka Matt Latex
  Śnieżka Matt Latex
  Śnieżka Matt Latex: Lateksowa farba do wnętrz wyprodukowana z wykorzystaniem układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, które ograniczają stopień chlapania farby, podnoszą jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy. Tworzy powłoki odporne na zmywanie.
  Wysoka wydajność, doskonałe krycie
  Zapewnia oddychanie ścian
  Nie chlapie podczas malowania, łatwa w użyciu
  Redukuje efekt smużenia
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 14 m²/L przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 3 L; 10L
  Ilość warstw 2
  Sposób nanoszenia pędzel, wałek, natrysk  hydrodynamicznym
  Wykończenie powłoki mat
  Dostępne kolory biała
  Data ważności i nr partii na opakowaniu.
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Matt Latex

  Śnieżka Matt Latex Śnieżka Matt Latex: Lateksowa farba do wnętrz wyprodukowana z wykorzystaniem układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, które ograniczają stopień chlapania farby, podnoszą jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy....
  Śnieżka Grunt
  Śnieżka Grunt - farba do wnętrz
  Śnieżka Grunt, dzięki specjalnym dodatkom jest gęstą emulsją i nakłada się grubą warstwą. Wnika w podłoże i wyrównuje chłonność ściany przez co zmniejsza zużycie farby  Niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża. poprawiając jednocześnie jej przyczepność. Stosowanie Śnieżki Grunt znacznie obniża koszt malowania gdyż do uzyskania oczekiwanego efektu zwykle wystarcza jedna warstwa farby podkładowej i jedna nawierzchniowej. Szczególnie polecana jest do pierwszego malowania płyt gipsowo-kartonowych i podłoży o niejednorodnej fakturze.
  zwiększa wydajność emulsji nawierzchniowych
  wyrównuje chłonność i ujednoradnia podłoże
  poprawia krycie emulsji nawierzchniowych
  zapewnia oddychanie ścian
  Doskonale kryje zaprawy cementowe, cementowo-wapienne, drewno i materiały drewnopochodne w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej i przemysłowych. Przeznaczona jest do wymalowań wewnątrz pomieszczeń.
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 9 m²/l przy jednokrotnym malowaniu.
  Opakowania 3l, 5l, 10l i 15l
  Ilość warstw 1
  Sposób nanoszenia pędzel, wałek
  Wykończenie powłoki: matowe
  Dostępne kolory biała
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Grunt

  Śnieżka Grunt - farba do wnętrz Śnieżka Grunt, dzięki specjalnym dodatkom jest gęstą emulsją i nakłada się grubą warstwą. Wnika w podłoże i wyrównuje chłonność ściany przez co zmniejsza zużycie farby  Niweluje różnice w fakturze i barwie podłoża...
  Śnieżka Modern White
  Śnieżka Modern White - farba do wnętrz
  Śnieżka Modern White to lateksowa farba wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby, podnosi jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy. Tworzy powłoki odporne na zmywanie. Może być stosowana na podłoża mineralne, gipsowe, beton, gazobeton, płyty gipsowo-kartonowe, tapety z włókna szklanego, drewno i materiały drewnopodobne wewnątrz pomieszczeń.
  śnieżnobiała
  odporna na zmywanie
  nie chlapie podczas malowania - Compact Comfort System (CCS)
  łatwa aplikacja i doskonałe krycie
  doskonała wydajność - do 13 m²/L
  Green Idea - Produkt z niską zawartością LZO
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 13 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 1L, 2,5 L, 5 L, 9L
  Ilość warstw 1-2
  Sposób nanoszenia pędzel, wałkek lub natrysk hydrodynamiczny
  Wykończenie powłoki matowe
  Dostępne kolory śnieżnobiała
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Modern White

  Śnieżka Modern White - farba do wnętrz Śnieżka Modern White to lateksowa farba wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby, podnosi jej...
  Śnieżka Energy
  Śnieżka Energy
  Śnieżka Energy to lateksowa farba wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby, podnosi jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy. Tworzy powłoki odporne na zmywanie. Może być stosowana na podłoża mineralne, gipsowe, beton, gazobeton, płyty gipsowo-kartonowe, tapety z włókna szklanego, drewno i materiały drewnopodobne wewnątrz pomieszczeń.
  śnieżnobiała
  odporna na zmywanie
  nie chlapie podczas malowania - Compact Comfort System (CCS)
  łatwa aplikacja i doskonałe krycie
  doskonała wydajność - do 13 m²/L
  Green Idea - Produkt z niską zawartością LZO
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 13 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 1L, 2,5 L, 5 L, 9L
  Ilość warstw 1-2
  Sposób nanoszenia pędzel, wałkek lub natrysk hydrodynamiczny
  Wykończenie powłoki: matowe
  Dostępne kolory śnieżnobiała
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Energy

  Śnieżka Energy Śnieżka Energy to lateksowa farba wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby, podnosi jej właściwości aplikacyjne i kom...
  Śnieżka Natural White
  Śnieżka Natural White - farba do wnętrz
  Śnieżka Natural White to Lateksowa farba do wnętrz wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby, podnosi jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy. Tworzy powłoki odporne na zmywanie. Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowch, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego.
  Odporna na zmywanie
  Nie chlapie podczas malowania
  Łatwa aplikacja i doskonałe krycie
  Doskonała wydajność – do 13 m²/l*
  Produkt z niską zawartością LZO – Green Idea
  COMPACT COMFORT SYSTEM
  Śnieżnobiała
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 13 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 10L
  Ilość warstw 1-2
  Sposób nanoszenia pędzel, wałek, natrysk
  Wykończenie powłoki matowe
  Dostępne kolory śnieżnobiała
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Natural White

  Śnieżka Natural White - farba do wnętrz Śnieżka Natural White to Lateksowa farba do wnętrz wyprodukowana z wykorzystaniem Compact Comfort System, czyli układu wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, który ogranicza stopień chlapania farby,...
  Śnieżka Super MATT
  Śnieżka SuperMATT - farba do wnętrz
  Śnieżka SuperMATT to Akrylowa farba do wnętrz wyprodukowana z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, które tworzą powłoki optycznie matujące niedoskonałości podłoża oraz ograniczają chlapanie farby, jednocześnie podnosząc jej właściwości aplikacyjne i komfort pracy.
  ZASTOSOWANIE: Farba przeznaczona jest do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, wapiennych, gipsowych, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet.
  polecana do dużych powierzchni
  optycznie niweluje drobne błędy malarskie
  nie chlapie podczas malowania
  łatwa aplikacja i doskonałe krycie
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 13 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 5l, 10l
  Ilość warstw 1-2
  Sposób nanoszenia pędzel, wałkek lub natrysk
  Wykończenie powłoki: matowe
  Dostępne kolory śnieżnobiała
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Super MATT

  Śnieżka SuperMATT - farba do wnętrz Śnieżka SuperMATT to Akrylowa farba do wnętrz wyprodukowana z wykorzystaniem wyselekcjonowanych zagęstników i komponentów, które tworzą powłoki optycznie matujące niedoskonałości podłoża oraz ograniczają chlap...
  Śnieżka Kuchnia-łazienka
  Śnieżka Kuchnia-łazienka
  Farba z mikrocząsteczkami srebra, zapobiegającymi rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni farby. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementowo-wapiennych, gipsowych, cegły, płyt gipsowo-kartonowych, drewnianych, drewnopochodnych oraz tapet, również tych z włókna szklanego. Rekomendowana jest szczególnie do pomieszczeń narażonych na okresowe działanie wilgoci (łazienki, pralnie, kuchnie itp.).
  zawiera czyste srebro
  powłoka chroniona przed rozwojem bakterii i grzybów
  optymalizuje higienę powietrza w pomieszczeniu
  odporna na zmywanie i szorowanie
  nie chlapie podczas malowania
  zwiększona odporność na wilgoć
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 12 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania biała -1L; 2,5L, 5l; kolory - 1L; 2,5L
  Ilość warstw 2
  Sposób nanoszenia pędzel, wałek, natrysk
  Wykończenie powłoki: matowe, satynowe
  Dostępne kolory wersja mat - biały +12 gotowych kolorów;
  wersja satynowa - biały+8 gotowych kolorów
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Śnieżka Kuchnia-łazienka

  Śnieżka Kuchnia-łazienka Farba z mikrocząsteczkami srebra, zapobiegającymi rozwojowi mikroorganizmów na powierzchni farby. Przeznaczona jest do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń: z zapraw cementowych, cementow...
  Farba gruntująca na dach
  Farba gruntująca na dach
  Wysokiej jakości farba gruntująca na powierzchnie metalowe: dachy, rynny, ogrodzenia, parapety i inne konstrukcje. Szczególnie polecana na trudne podłoża na których występują stare lub nieznane powłoki malarskie, a także ogniska korozji. Produkt doskonale zabezpiecza i przygotowuje powierzchnie przed finalnym malowaniem emalią nawierzchniową. Produkt należy do systemu Śnieżka na dach. Farba przeznaczona do profesjonalnego gruntowania zewnętrznych powierzchni metalowych: stalowych, ocynkowanych i aluminiowych w celu zabezpieczenia ich przed korozją. Farbę stosuje się na powierzchnie nowe, wysezonowane oraz przeznaczone do renowacji. Daje szybkoschnące, matowe, elastyczne powłoki doskonale przyczepne do podłoża. Pełne właściwości antykorozyjne uzyskuje po naniesieniu Farby poliwinylowej Śnieżka na dach.
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność do 8 m²/l przy jednokrotnym malowaniu
  Opakowania 750ml, 5L
  Ilość warstw 1
  Sposób nanoszenia pędzlem lub przez natrysk pneumatyczny
  Dostępne kolory popielaty, czerwony tlenkowy
  Data ważności i nr partii na opakowaniu
   
  ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Farba gruntująca na dach

  Farba gruntująca na dach Wysokiej jakości farba gruntująca na powierzchnie metalowe: dachy, rynny, ogrodzenia, parapety i inne konstrukcje. Szczególnie polecana na trudne podłoża na których występują stare lub nieznane powłoki malarskie, a także...
  Farba do znakowania dróg Signomal
  Farba do znakowania dróg Signomal
  Farba Signomal przeznaczona jest do wykonywania oznakowań poziomych na drogach miejskich i zamiejskich, placach, parkingach, lotniskach itp. posiadających nawierzchnię asfaltową lub betonową.
  wysoka odporność na ścieranie
  doskonale przyczepna do podłoży
  śnieżnobiała
  szybkoschnąca
  Informacje dodatkowe:
  Wydajność od 0,6-1 kg/m² przy grubości powłoki 400µm. ...
  Karta produktu »
  FFiL Śnieżka SA ul. Dębicka44, 39-207 woj. podkarpackie

  Farba do znakowania dróg Signomal

  Farba do znakowania dróg Signomal Farba Signomal przeznaczona jest do wykonywania oznakowań poziomych na drogach miejskich i zamiejskich, placach, parkingach, lotniskach itp. posiadających nawierzchnię asfaltową lub betonową. wysoka odpo...
  Reklama sponsorowana: Zamów reklamę
  Aby w pełni wykorzystać funkcjonalność portalu
  wymień swoją przeglądarkę na nowszą wersję.