Artykuł Dodaj artykuł

Praga Square – kameralny budynek mieszkalny powstanie wkrótce na warszawskim Bródnie

Pod koniec maja ruszy budowa kolejnej inwestycji Unidevelopment Sp. z o.o.. Kameralny budynek dla wymagających klientów powstanie przy ulicy Goworowskiej 1 w Warszawie. Oferta mieszkań w Praga Square skierowana będzie do osób poszukujących zacisznej nieruchomości w rozwiniętej części miasta.

Pod koniec maja ruszy budowa kolejnej inwestycji Unidevelopment Sp. z o.o.. Kameralny budynek dla wymagających klientów powstanie przy ulicy Goworowskiej 1 w Warszawie.

Oferta mieszkań w Praga Square skierowana będzie do osób poszukujących zacisznej nieruchomości w rozwiniętej części miasta.

W nowym, czteropiętrowym budynku przy ulicy Goworowskiej znajdzie się 11 mieszkań o powierzchniach od 48 do 144 metrów kwadratowych. Na parterze powstanie trzypokojowe mieszkanie z unikalnym ponad 200-metrowym ogrodem oraz niewielki lokal usługowy. Na pierwszym, drugim i trzecim piętrze projekt przewiduje dwu- i trzypokojowe lokale. Natomiast na ostatniej kondygnacji powstaną dwa przestrzenne studia z antresolami. W podziemiach znajdzie się z kolei 14 miejsc parkingowych.

Praga Square

Praga Square wyróżniać się będzie podwyższonym standardem wykończenia. Charakter budynku podkreśli m.in. granitowa posadzka w głównym wejściu i w holu windowym na parterze oraz drewniane okna. Właściwy klimat wewnątrz zapewni mechaniczna wentylacja wyposażona w rekuperatory, czyli urządzenia zapewniające wymianę ciepła pomiędzy powietrzem usuwanym z budynku, a świeżym, pobieranym z zewnątrz. Takie rozwiązanie zagwarantuje także dużą energooszczędność, a w konsekwencji zmniejszenie kosztów eksploatacji dla przyszłych właścicieli. Z zewnątrz budynek będzie charakteryzował się spokojną, elegancką stylistyką. Część dachu będzie miała zielone pokrycie.

„Ta inwestycja skierowana jest do klientów o sprecyzowanych oczekiwaniach - osób poszukujących nowego mieszkania w okolicy zapewniającej dostęp do rozwiniętej infrastruktury miejskiej.” - mówi Ewa Przeździecka, Kierownik Działu Marketingu w Unidevelopment Sp. z o.o. – „Praga Square powstanie w zacisznym miejscu. Jednocześnie w bliskiej okolicy znajduje się m.in. kameralne, dwupoziomowe centrum handlowo-usługowe, wiele placówek medycznych czy też lokalne sklepy i punkty usługowe. Dla rodzin z dziećmi ważne jest, że przy pobliskiej ulicy Bartniczej znajdują się szkoły, a nieopodal są również dwa publiczne przedszkola. Doskonałym miejscem na rekreację jest 25-hektarowy Park Bródnowski. Są tu wydzielone place zabaw dla dzieci, boiska do koszykówki, siatkówki i piłki nożnej oraz ścieżki rowerowe.”

Lokalizacja nowej inwestycji zapewni jej mieszkańcom możliwość szybkiego przemieszczenia się do innych części miasta. Na pobliskiej ulicy Rembielińskiej znajdują się przystanki, na których zatrzymuje się wiele linii autobusowych i tramwajowych, umożliwiających m.in. dotarcie do centrum Warszawy w czasie krótszym niż 30 minut. Klientów poruszających się samochodem ucieszy zapewne możliwość szybkiego przedostania się do osi komunikacyjnej przebiegającej ulicami Kondratowicza i Bazyliańską oraz mostów Grota-Roweckiego, Gdańskiego i Śląsko-Dąbrowskiego, którymi mogą dojechać na drugą stronę Wisły. Mieszkańcy nowego budynku będą mogli również korzystać z nieodległych dużych centrów handlowo - usługowych zlokalizowanych wzdłuż Trasy Toruńskiej.

Unidevelopment Sp. z o.o. posiada już pozwolenie na rozpoczęcie prac budowlanych przy ulicy Goworowskiej 1. Mają one potrwać od  końca maja tego roku do września 2012. Wraz z rozpoczęciem budowy ruszy również sprzedaż mieszkań. Obsługą klientów zainteresowanych kupnem lokalu w nowej inwestycji zajmie się biuro sprzedaży w siedzibie Unidevelopment Sp. z o.o. przy ul. Rakowieckiej 30 w Warszawie. Ceny mieszkań w budynku przy Goworowskiej podane zostaną również pod koniec maja. Spółka planuje rozpocząć przekazywanie lokali klientom w IV kwartale 2012 roku.

 
Klikając “Zgoda” akceptujesz zapisywanie wszystkich danych cookie na twoim urządzeniu. Kliknięcie “Odmowa” oznacza zapisywanie tylko danych niezbędnych do funkcjonowania strony. Więcej informacji o cookie w polityce prywatności.