Artykuł Dodaj artykuł

FB Antczak zrealizuje II etap Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim

Kaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań, FB Antczak rozpoczyna realizację kolejnego etapu Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim.

logo FB AntczakKaliski deweloper specjalizujący się w budowie wysokiej jakości domów i mieszkań, FB Antczak (www.antczak.pl) rozpoczyna realizację kolejnego etapu Słonecznego Osiedla w Ostrowie Wielkopolskim. W nowopowstającym budynku znajdzie się trzydzieści dwu-, trzy- i czteropokojowych lokali, o powierzchni od 45 do 79 mkw. Całość zostanie oddana do użytku w czerwcu 2014 roku. Zainteresowani kupnem mieszkania mogą obejrzeć przygotowane dla nich nowe mieszkanie pokazowe.

Osiedle słoneczne FB Antczak

Mieszkania na Słonecznym Osiedlu charakteryzuje funkcjonalny układ przestrzenny, pozwalający optymalnie wykorzystać nawet niewielką powierzchnię. Większość lokali posiada nasłoneczniony aneks kuchenny, który może z łatwością zostać przekształcony w samodzielną kuchnię. Każde mieszkanie będzie wyposażone w balkon, a właściciele tych zlokalizowanych na parterze będą mieli do dyspozycji przydomowe ogródki. Dla wszystkich lokali przewidziano komórkę lokatorską oraz miejsce parkingowe.Słoneczne Osiedle zlokalizowane jest w kameralnej dzielnicy Ostrowa Wielkopolskiego przy ulicy Zębcowskiej. W pierwszym ukończonym w sierpniu zeszłego roku etapie powstało 60 mieszkań. Jesienią rozpocznie się budowa kolejnego, czterokondygnacyjnego budynku, w którym powstanie 30 lokali. Docelowo znajdzie się tu blisko 200 mieszkań. Budynki utrzymane są w nowoczesnej i eleganckiej stylistyce. W elewacji wykorzystano elementy dekoracyjne takie jak drewno oraz szkło, które stanowią ciekawe uzupełnienie klasycznej bieli. Autorem projektu jest Pracownia Projektowa "Janusz Krajewski".

Inwestycja zlokalizowana jest blisko centrum miasta. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się supermarket, przedszkole oraz restauracja. Osiedle jest także dobrze skomunikowane ze szkołą podstawową. Sąsiedztwo Parku 3 Maja oraz boiska Orlik 2012 umożliwia mieszkańcom zarówno relaks na łonie przyrody, jak i aktywny wypoczynek.

Osiedle słoneczne FB Antczak aranżacja

W ostatnim miesiącu na Osiedlu powstało nowe mieszkanie pokazowe. Jego aranżacja i kolorystyka nawiązują do aktualnych trendów ze świata mody. Przy realizacji projektu mieszkania dla FB Antczak w pierwszej kolejności zastanawialiśmy się nad przestrzenią mieszkania i jego funkcjonalnością. Z drugiej strony chcieliśmy zaproponować klientom coś odważnego i pokazać, jak poprzez proste zabiegi można znacząco uatrakcyjnić wnętrze mieszkania - podkreśla Monika Łubniewska, projektantka mieszkania pokazowego na Słonecznym Osiedlu. Dziś obszary mody i architektury wnętrz bardzo mocno się zazębiają i inspirują nawzajem. Są to nie tylko określone linie kolorystyczne, ale także faktury tkanin, styl wnętrz czy design jako taki.  Przykładem może tu być coraz częściej wykorzystywany w projektach róż i jego odcienie np. fuksja, ale także pomarańcz czy butelkowa zieleń. Czyli to wszystko, co oglądaliśmy jeszcze przed chwilą na wybiegach największych domów mody, a teraz możemy kupić w supermarketach budowlanych - podsumowuje Monika Łubniewska.Słoneczne Osiedle to optymalne połączenie nowoczesnej architektury mieszkaniowej z naturą. Wkomponowane w zielone tereny miasta budynki zapewniają mieszkańcom wysoki komfort życia, gwarantując jednocześnie szybki dostęp do centrum Ostrowa - mówi Marcin Antczak, wiceprezes FB Marek Antczak.

Nowe mieszkanie pokazowe oraz biuro sprzedaży znajdują się przy ul. Zębcowskiej 53b/3. Można je odwiedzić od poniedziałku do piątku w godzinach: pon.-wt. od 10:00-18:00, śr.- pt. od 8:00 do 16:00.

Artykuł został dodany przez firmę

Grupa Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.