Artykuł Dodaj artykuł

Zarządzanie energią i mediami technicznymi w produkcji: Konferencja Techniczna w Zielonej Górze

Od umiejętnego zaplanowania, a następnie zarządzania energią i mediami technicznymi w znacznej mierze zależy płynna produkcja oraz minimalizacja kosztów. Gdzie szukać oszczędności? W jaki sposób optymalizować procesy? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? 

Zarządzanie energią i mediami technicznymi w produkcji: Konferencja Techniczna w Zielonej Górze

Od umiejętnego zaplanowania, a następnie zarządzania energią i mediami technicznymi w znacznej mierze zależy płynna produkcja oraz minimalizacja kosztów. Gdzie szukać oszczędności? W jaki sposób optymalizować procesy? Jak to robią firmy, które mają najlepsze wyniki na rynku? Wiedza dostosowana do indywidualnych oczekiwań – zapraszamy na bezpłatną Konferencję Techniczną Axon Media „Energia i media techniczne w zakładach produkcyjnych”

Termin: 25 października, g. 9:00-15:30

Miejsce: Zielona Góra, GRAPE TOWN HOTEL, al. Wojska Polskiego 79

Zasady udziału: dla przedstawicieli zakładów produkcyjnych - wydarzenie jest bezpłatne

Skondensowana wiedza i wymiana doświadczeń w dobrze sprawdzającym się schemacie: prelekcje + warsztaty + konsultacje ekspertów – konferencję oparto na przykładach najlepszych praktyk, trendów i nowości z obszaru energii i mediów technicznych w zakładach produkcyjnych.

Zapraszamy wszystkich specjalistów odpowiedzialnych za prowadzenie płynnej produkcji i uzyskanie znaczących oszczędności w przedsiębiorstwie na wydarzenie organizowane w Zielonej Górze. Jeden dzień, kilkanaście konkretnych i sprawdzonych rozwiązań prezentowanych osoby zawodowo związane z tematem,  dwa praktyczne warsztaty. To doskonała okazja do przeprowadzania rozmów B2B, zdobycia nowych kontaktów oraz pogłębienia know-how.

Dla kogo?

prezesi i właściciele zakładów produkcyjnych, kierownicy, szefowie i pracownicy działów UR,  kierownicy i pracownicy działów produkcji, pracownicy działów technicznych, specjaliści do spraw energii, doradcy energetyczni, osoby odpowiedzialne za zarządzanie energią, kierownicy i pracownicy działów serwisu i remontów, kadra odpowiedzialna za zakup sprzętu, maszyn i urządzeń, pracownicy pionu jakości.

TEMATY KONFERENCJI:

 • Korzyści z wykorzystania  izolacji termicznej w zakładach produkcyjnych
 • Sprężone powietrze – medium o niedocenianym potencjale oszczędności
 • Instalacje do odzysku ciepła od maszyn i procesów produkcyjnych
 • Inteligentna dystrybucja prądu
 • Korzyści z wykorzystania kamer termowizyjnych w zakładach produkcyjnych
 • Oszczędność energii i niezawodność urządzeń dzięki technologii ultradźwiękowej
 • Optymalny dobór bezpieczników i kabli w produkcji
 • Instalacje próżni centralnej
 • Redukcja czasów przestojów
 • Diagnostyka maszyn – ocena skuteczności istniejących obecnie na rynku technik pomiarowych

Uzupełnieniem prelekcji są praktyczne warsztaty – na nich uczestnicy będą mieli możliwość przećwiczenia przykładów i problemów z branży oraz poznania nowych narzędzi i sprawdzonych rozwiązań, a tym samym pogłębienia specjalistycznej wiedzy i zdobycia nowych umiejętności.

WARSZTATY:

 1. Energia pod kontrolą

Eksperci zaprezentują, jak samodzielne zbudować układ monitoringu energii elektrycznej, jak skonfigurować i sparametryzować stworzone zestawy, jak łączyć poszczególne układy w system sieciowy oraz jakie są możliwości nadrzędnego systemu zarządzania energią.

 1. Nowoczesne rozwiązania z zakresu diagnostyki maszyn w praktyce

Poznasz w praktyce pracę ze zbieraczami danych, metodykę centrowania maszyn oraz wykorzystanie ultradźwięków w prostej diagnostyce.

Wydarzenie odbywa się pod Patronatem Honorowym: Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Organizacji Wspierania Efektywności Energetycznej i Rozwoju, Parku Naukowo - Technologicznego Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz Zachodniej Izby Przemysłowo – Handlowej. 

Udział w konferencji i warsztatach jest bezpłatny – obowiązują zapisy.

ZAREJESTRUJ SIĘ

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń

Co otrzymasz w ramach uczestnictwa?

 • udział w prelekcjach i wybranym warsztacie
 • przerwy kawowe i ciepły poczęstunek
 • imienny certyfikat potwierdzający udział w konferencji
 • pakiet materiałów konferencyjnych
 • dostęp do prasy branżowej

 

Więcej informacji: http://www.axonmedia.pl/konferencje/aktualne/energia-i-media-techniczne-pazdziernik-2018-zielona-gora/

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły