Artykuł Dodaj artykuł

FAKRO wśród laureatów rankingu Filarów Polskiej Gospodarki

FAKRO znalazło się w czołówce laureatów małopolskiego rankingu Filarów Polskiej Gospodarki opublikowanego na łamach „Pulsu Biznesu”. Ranking opracowano na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Pentor, która prosiła samorządowców z poszczególnych regionów Polski o wskazanie trzech firm pełniących ważną rolę społeczno-ekonomiczno-gospodarczą.

Logo FAKROFAKRO znalazło się w czołówce laureatów małopolskiego rankingu Filarów Polskiej Gospodarki opublikowanego na łamach „Pulsu Biznesu”. Ranking opracowano na podstawie badań przeprowadzonych przez firmę Pentor, która prosiła samorządowców z poszczególnych regionów Polski o wskazanie trzech firm pełniących ważną rolę społeczno-ekonomiczno-gospodarczą.

Samorządowcy byli pytani o jakość współpracy z przedsiębiorstwami w takich dziedzinach jak wspieranie rynku pracy poprzez tworzenie nowych miejsc zatrudnienia czy też integrowanie środowisk lokalnych poprzez sponsoring np. przedsięwzięć kulturalnych, oświatowych i sportowych.

Organizowany przez Puls Biznesu konkurs to nie tylko przyznane statuetki i dyplomy, ale także impuls do dyskusji na temat modelu współpracy biznesu z samorządami lokalnymi, które są coraz skuteczniejsze w przyciąganiu inwestorów. Warunkiem efektywnego współdziałania jest stwarzanie dobrego klimatu wokół przedsiębiorców. Tylko wówczas będą chcieli inwestować i tworzyć nowe miejsca pracy.

Artykuł został dodany przez firmę

FAKRO sp. z o.o.

FAKRO to polski producent okien dachowych oraz lider światowego rynku schodów strychowych. W ofercie FAKRO znajdują się m.in.: okna dachowe, rolety, markizy, schody strychowe, stolarka pionowa pod marką FAKRO INNOVIEW.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.