Artykuł Dodaj artykuł

ELEGANT z charakterem - drzwi zewnętrzne firmy POL-SKONE

Drzwi zewnętrzne to wizytówka stylowo urządzonego domu. Odpowiednio dobrane, gustownie komponują się z elewacją, a także kreują wytworny klimat holu czy przedpokoju.

Logo POL-SKONEDrzwi zewnętrzne to wizytówka stylowo urządzonego domu. Odpowiednio dobrane, gustownie komponują się z elewacją, a także kreują wytworny klimat holu czy przedpokoju. Szykowną ozdobą takich budynków będą elegancko wykończone i nieszablonowo przeszklone drzwi ELEGANT firmy POL-SKONE, stanowiące klasę samą w sobie.

Drzwi ELEGANT w nowoczesnej aranżacji elewacji, POL-SKONE
Drzwi ELEGANT w nowoczesnej aranżacji elewacji.
Fot. POL-SKONE
 
Drzwi Elegant 03, POL-SKONE
Drzwi Elegant 03.
Fot. POL-SKONE

Elegancki dom to nie tylko piękne wnętrza, lecz także odpowiednio dobrana stolarka otworowa, która pozwala oddać indywidualne upodobania mieszkańców. Drzwi ELEGANT firmy POL-SKONE zagwarantują pełne dopasowanie do wystroju elewacji, jak i wnętrza budynku, dzięki bogatej gamie kolorystycznej i szerokiej palecie przeszkleń, począwszy od subtelnych szklanych elementów, aż po unikatowe kompozycje. Kolekcja 18 modeli jedno i dwuskrzydłowych umożliwia tworzenie aranżacji w klasycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Eleganckie wejście

Kolekcja drewnianych drzwi zewnętrznych ELEGANT firmy POL-SKONE wyróżnia się innowacyjnym rozmieszczeniem przeszkleń oraz stylowymi przetłoczeniami. Rama o grubości 68 mm wykonana jest z drewna sosny bądź dębu, klejonego warstwowo. Wypełnienie stanowi panel termoizolacyjny, który zapewnia dobre parametry termiczne, potwierdzone współczynnikiem przenikania ciepła Ud = 1,6 W/m2K dla sosny i Ud = 1,8 W/m2K dla dębu. Dodatkowo, zastosowanie pakietu szybowego antywłamaniowego klasy P4/12, w zespoleniu z szybą przezroczystą o współczynniku przenikania ciepła 1,3 W/m2K, gwarantuje pełen komfort użytkowania. Szeroka oferta szyb, od bezbarwnych, poprzez barwione i ornamentowe, po refleksyjne, umożliwi dopasowanie szkła do stylistyki aranżowanej elewacji oraz pozwoli wydobyć piękno wyszukanych kształtów przeszkleń. Linia drzwi zewnętrznych ELEGANT to również szeroka paleta wzorów. W ofercie firmy POL-SKONE znalazło się 10 modeli jednoskrzydłowych i 8 – dwuskrzydłowych. Każdy z nich można pomalować na dowolny kolor z palety RAL i NCS (oprócz kolorów metalicznych), bądź zdecydować się na kolory standardowe - ponadczasową biel czy klasyczny brąz. Dla zwolenników naturalnych barw przygotowano ofertę 17 kolorów lakierów transparentnych. W wersji podstawowej drzwi ELEGANT wyposażone są w zamek wielopunktowy klasy 4 na 2 wkładki. Opcjonalnie drzwi dostępne są z zamkiem listwowym z automatycznym ryglowaniem na 2 wkładki.

Wyrafinowany detal

Wyszukane kształty przeszkleń, dodatkowo uwydatnione subtelną linią przetłoczeń, nadają drzwiom ELEGANT oryginalnego wyrazu. Dwuskrzydłowe wejście z czterema ukośnymi przeszkleniami będzie zdecydowanym akcentem dla gładkiego tła ściany frontowej. Taki linearny układ szklenia, ciekawie koresponduje również z boniami, czyli ozdobnymi rowkami w elewacji dzielącymi płaszczyzny ścian zewnętrznych na mniejsze elementy. Dodatkowo, zastosowanie mocno kontrastującego koloru, np. królewskiego błękitu czy wyrafinowanej czerni, pozwoli na bardziej wyraziste zaakcentowanie wejścia. Przenikające do wewnątrz promienie słoneczne pozwolą rozjaśnić naturalnym światłem wiatrołapy, hole czy przedpokoje.

Producent: POL-SKONE Sp. z o.o.

Cena: Skrzydło drzwi zewnętrznych ELEGANT wzór 01, cena skrzydła od 3900 zł + 23% VAT

Artykuł został dodany przez firmę

POL-SKONE Sp. z o.o.

POL-SKONE Sp. z o.o. jest producentem drzwi i okien drewnianych. Powstała w 1990 roku i przez ponad 28 lat swojej działalności stała się jedną z największych i najbardziej dynamicznie rozwijających się firm branży stolarki budowlanej.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.