Artykuł Dodaj artykuł

KRISPOL Z NAGRODĄ ZA NAJLEPIEJ ZAPROJEKTOWANE STOISKO

Pierwszego dnia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 spotkała nas miła niespodzianka. Stoisko KRISPOL otrzymało nagrodę w konkursie ACANTHUS AUREUS. 

Nagroda Krispol ACANTHUS AUREUSPierwszego dnia Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2014 spotkała nas miła niespodzianka. Stoisko KRISPOL otrzymało nagrodę w konkursie ACANTHUS AUREUS. Kapituła wyróżniła nas za projekt ekspozycji, zastosowane rozwiązania architektoniczne i graficzne, a także za stworzenie wyjątkowej atmosfery, sprzyjającej nawiązywaniu nowych kontaktów.

Jasne i przestronne stoisko KRISPOL od początku trwania targów przyciągało tłumy zwiedzających. Jego centralną część wypełniła przestrzeń dla spotkań i rozmów, a ekspozycje nowości produktowych stanowiły jednocześnie pokoje spotkań.

Wszystko zostało zaplanowane w najdrobniejszych detalach tak, aby każdy Gość poczuł się u nas komfortowo i mógł w swobodny sposób zapoznać się z szeroką ofertą produktową.

Na stoisku o powierzchni 200m2 zaprezentowaliśmy kilkanaście produktów zarówno dla domu, jak i dla przemysłu. Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się między innymi ciepła brama garażowa z paneli o grubości aż 60 mm oraz produkty wykończone nową okleiną Sosna antyczna, do złudzenia przypominającą tradycyjne sosnowe deski.

Duże wrażenie robiły także nowoczesne, zautomatyzowane okna i drzwi przesuwne oraz „brama z tatuażem”. Osobom zmęczonym zwiedzaniem targów oferowaliśmy odpoczynek w klimatycznym Męskim Azylu.

Artykuł został dodany przez firmę

Krispol Sp. z o.o.

KRISPOL jest wiodącym europejskim producentem bram i stolarki otworowej. Firma jest obecna w branży budowlanej od ponad 25 lat. Oferuje kompleksowe, nowoczesne rozwiązania dla domu i przemysłu, w tym bramy, okna, rolety i drzwi.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.