Artykuł Dodaj artykuł

SELENA WYRÓŻNIONA NA VI KONGRESIE STOLARKI POLSKIEJ

Kongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, to jedno z istotniejszych wydarzeń w sektorze stolarki budowlanej. VI jego edycja odbyła się w Ożarowie Mazowieckim w dniach 21-22 maja, gdzie gościem specjalnym był Wicepremier i Minister Gospodarki, Janusz Piechociński.  

Selena LogoKongres Stolarki Polskiej organizowany przez Związek Polskie Okna i Drzwi, to jedno z istotniejszych wydarzeń w sektorze stolarki budowlanej. VI jego edycja odbyła się w Ożarowie Mazowieckim w dniach 21-22 maja, gdzie gościem specjalnym był Wicepremier i Minister Gospodarki, Janusz Piechociński.

Certyfikat Dobry Montaż SelenaW tym roku jednym z istotniejszych punktów programu, który podkreślił rangę Kongresu, było wystąpienie Janusza Piechocińskiego, Wicepremiera i Ministra Gospodarki. Kierowany przez niego resort objął Patronat Honorowy nad wydarzeniem, a charyzmatyczne przemówienie ministra, w którym zaznaczył, że branża stolarki budowalnej jest niezwykle istotnym i silnym sektorem gospodarki,  znacznie poruszyło ponad 350 uczestników.

Clou wydarzenia, była jednak część merytoryczna, w której harmonogram wchodziły interaktywne prezentacje, oraz panele dyskusyjne poruszające najistotniejsze, aktualne kwestie branżowe. Największą frekwencją mógł się pochwalić panel  dyskusyjny poruszający kwestie nowej ustawy konsumenckiej w zestawieniu z celami sprzedażowymi producentów sektora stolarki otworowej.

Wręczenie certyfikatu SelenaPo intensywnych dyskusjach rozpoczęła się uroczysta Gala, podczas której wręczono firmom rekomendowanym przez POiD certyfikaty Związku. Już tradycyjnie, przedmiotowe wyróżnienie odebrała Selena SA., prekursor chemii budowlanej,  której udział w segmencie pian poliuretanowych na rynku polskim, zapewnia pozycję lidera.

Znamiennym, a tym samym oczywistym  wyróżnieniem dla Seleny, jest jednak certyfikat dla przedsiębiorstw zaangażowanych w kampanię  ‘Dobry Montaż’.

‘Nasza aktywność w kampanii edukacyjnej, dedykowanej montażystom jest naturalną kontynuacją czy raczej uzupełnieniem podejmowanych działań  już od dekady.  Selena SA., od dawna propaguje idee poprawnego montażu wśród wykonawców, oczywiście przy zastosowaniu produktów wysokiej jakości. Wypracowane cykle szkoleń i kursów, pozwalają nam szkolić kilkuset montażystów każdego roku, podnosząc znacznie ich kompetencje zawodowe.  – zauważa Magdalena Murzyn, Product Manager Seleny SA,, która jako osoba zarządza kategorią pian poliuretanowych, odbierała certyfikat.   

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły