Artykuł Dodaj artykuł

Kolejne międzynarodowe targi z udziałem firmy Cerrad. Przed nami Coverings 2019 w Orlando

29-03-2019, 01:00

Kolejne międzynarodowe targi z udziałem firmy Cerrad. Przed nami Coverings 2019 w Orlando

Pierwszy kwartał roku przyniósł firmie Cerrad wiele sukcesów na arenie międzynarodowej. Marka zaprezentowała swoje produkty na monachijskich targach BAU, przedstawiła szeroki wachlarz produktów podczas The International SURFACE Event w Las Vegas, zwiększyła rozpoznawalność na światowych rynkach, a dziś przygotowuje się do udziału w targach Coverings.

Targi Coverings, dedykowane branży płytek ceramicznych i kamienia naturalnego, odbędą się w tym roku między 9 a 12  kwietnia w Orlando na Florydzie. To wydarzenie o ponad 30 letniej tradycji, co czyni je jednym z najważniejszych, a zarazem najbardziej renomowanych eventów w branży wykończeniowej. Ponad 1100 wystawców, dziesiątki tysięcy odwiedzających i niezliczona ilość dobrego, światowego wzornictwa – obecność podczas tegorocznej edycji to doskonała okazja do spotkania najlepszych architektów, projektantów, wykonawców oraz inwestorów z całego świata, a tym samym możliwość zapoznania się z trendami, które będą obowiązywać w nadchodzących sezonach.

Coverings to wydarzenie łączące wymiar kreatywny i biznesowy. Obecność w tak ważnym, międzynarodowym evencie to tylko przedsmak kolejnych planów firmy. W tym roku Cerrad pojawi się ponownie na targach Cersaie w Bolonii oraz zaprezentuje swoje kolekcje podczas październikowej edycji Warsaw Home.

Źródło: CERRAD Sp. z o.o.

Artykuł został dodany przez firmę

CERRAD Sp. z o.o.

Od ponad dwudziestu lat tworzymy wyjątkowe płytki gresowe i klinkierowe, odpowiadające najwyższym standardom - zarówno pod względem wzornictwa, jak i jakości.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły