Artykuł Dodaj artykuł

FB ANTCZAK zrealizuje pierwszy market budowlany Leroy Merlin w Radomiu

ANTCZAK Construction - marka FB ANTCZAK odpowiedzialna za realizacje inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa - zrealizuje kontrakt na budowę pierwszego wielkopowierzchniowego marketu budowlanego sieci Leroy Merlin w Radomiu.

FB ANTCZAK zrealizuje pierwszy market budowlany Leroy Merlin w Radomiu

ANTCZAK Construction - marka FB ANTCZAK odpowiedzialna za realizacje inwestycji  w systemie generalnego wykonawstwa - zrealizuje kontrakt na budowę pierwszego wielkopowierzchniowego marketu budowlanego sieci Leroy Merlin w Radomiu. 

W portfolio naszych inwestycji realizowanych w systemie generalnego wykonawstwa mamy już takie marki jak: Nestle Polska, Pratt&Whitney, MAKRO-Metro Group, MLP, Panattoni, Goodman czy Raben Polska. I to właśnie to obszerne portfolio firmy w realizacji podobnych obiektów usługowo - handlowych zdecydowało o naszej współpracy. Kontrakt z Leroy Merlin to potwierdzenie naszych dotychczasowych osiągnieć i znak, że na rynku budowlanym jakością i podejściem do realizacji inwestycji można dziś pokonać nawet dużo bardziej rozpoznawalną konkurencję. - Marcin Antczak, prezes FB ANTCZAK

Pierwszy radomski market francuskiej sieci specjalizującej się w sprzedaży materiałów budowlano-dekoracyjnych będzie miał powierzchnię ok. 12 000 mkw. Obok budynku zaprojektowano pojemny, częściowo zadaszony parking dla klientów sklepu, który pomieści ponad 360 samochodów (w tym blisko 200 zadaszonych). Otwarcie sklepu w Radomiu zaplanowano na II połowę 2020 roku. 

W powstającym w Radomiu sklepie organizujemy szeroką ofertę handlową wychodząc naprzeciw mieszkańcom miasta i okolic. Nasi klienci oprócz możliwości zrobienia zakupów, będą mogli zaprojektować swoją przestrzeń, zainspirować się przygotowaną przez nas strefą kuchni i łazienek, zaaranżować dekoracje przestrzeni, a także zlecić montaż zakupionych produktów. Zakupy zrobią w komfortowych warunkach,  a wyróżnikiem będzie całkowicie zadaszona i przejezdna strefa z materiałami budowlanymi typu drive-thru” – podsumowuje Tomasz Baczkowski, Dyrektor Sklepu.

Sklep w Radomiu będzie kolejną lokalizacją marki w Polsce. W swojej ofercie markety Leroy Merlin mają od 30 000 do 60 000 produktów polskich i międzynarodowych marek. W tej chwili firma obsługuje blisko 245 milionów klientów w 12 krajach świata, w tym Chinach, Brazylii i Rosji.

Artykuł został dodany przez firmę

FB Antczak

Dostarczamy naszym Klientom wysokiej klasy obiekty mieszkalne, biurowe i użytkowe, które łączą w sobie walory estetyczne i funkcjonalne.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły