Artykuł Dodaj artykuł

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight™ z żaluzjami ScreenLine®

Ekskluzywne Rozwiązania VIP to program autorski Stolarka VIP, który ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej funkcjonalnych i najbardziej prestiżowych rozwiązań, które inspirują wymagających klientów i architektów.

Ekskluzywne Rozwiązania VIP to program autorski Stolarka VIP, który ma na celu promowanie najlepszych, najbardziej funkcjonalnych i najbardziej prestiżowych rozwiązań, które inspirują wymagających klientów i architektów. Komfort życia, styl życia, prestiż, ale także energooszczędność, dbałość o środowisko, innowacyjność i najwyższa jakość to są właśnie najlepsze, najbardziej ekskluzywne rozwiązania  =w branży okien, drzwi, bram czy osłon w Polsce i Europie.

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight z żaluzjami ScreenLine

Podczas V Forum Stolarki VIP, które odbyło się w dniach 26-27 sierpnia 2020 r. w Mszczonowie, w obecności branży i mediów zaprezentowano 25 najlepszych rozwiązań wg Stolarka VIP.

„Wszystkie zostały starannie wybrane spośród wielu rozwiązań dostępnych w Polsce” – powiedział Grzegorz Cendrowski prezes Stolarka VIP. „Oczywiście, że są inne porównywalne, że powstają nowe, że są takie, które nie są eksponowane lub wręcz niedostępne dla konsumentów, ale my pokazujemy to co jest w chwili obecnej dostępne, a to dopiero początek” – dodał.

Przedstawione i wyróżnione rozwiązania inspirują architektów, ale też prowokują do zakupu najbogatszych i najbardziej wymagających klientów i inwestorów instytucjonalnych.

„W Polsce praktycznie mamy wszystkich liczących się graczy w segmencie szkła, szyb, systemów, okuć, lakierów, folii, akcesoriów, etc. Mamy też fantastyczne i wyjątkowe, funkcjonalne, piękne rozwiązania, których mogą pozazdrościć nam inni. Coraz więcej klientów na nie stać, ale są też znakomitą inspiracją dla tych, którzy chcieliby mieć coś ekstra, coś wyjątkowego, są także świetną wizytówką polskiej stolarki i tych którzy to produkują, promują i sprzedają” – stwierdził Grzegorz Cendrowski.

Nagroda Ekskluzywne rozwiązanie VIP dla Pilkington Insulight z żaluzjami ScreenLine

Spółka Pilkington IGP została nagrodzona za szyby zespolone ze zintegrowanymi żaluzjami. Jest to ciekawe rozwiązanie dla tych, którzy nie lubią poświęcać czasu na sprzątanie, a cenią sobie komfort chłodnego pomieszczenia w ciepłe dni. W tym przypadku żaluzje znajdują się pomiędzy szybami okna. Dzięki temu nie ma możliwości ich zakurzenia czy zabrudzenia, a umiejscowienie ich „wewnątrz” okna powoduje, że nie tylko zasłaniają nas przed promieniami słonecznymi, ale skutecznie ograniczają również przenikanie ciepła do wnętrza. Mogą mieć formę zarówno żaluzji poziomych, tzw. żaluzje weneckie, jak również plis czy rolet. W ofercie Pilkington IGP znajduje się szeroki wybór kolorów lamelek, a także bogaty wybór sposobów sterowania – od ręcznego za pomocą sznurka, poprzez napęd elektryczny, do możliwości zintegrowania z systemem zarządzania domem inteligentnym. 

 

Więcej informacji o nagrodzonych produktach można znaleźć na stronnie Stolarka VIP: https://www.vipstolarka.pl/laureaci-vip/ekskluzywne-rozwiazania-vip-2020,949 

Artykuł został dodany przez firmę

Pilkington IGP Sp. z o.o.

Pilkington zajmuje się produkcją szkła od roku 1826. W roku 2006 firma Pilkington została przejęta przez japoński koncern NSG Group. Marka Pilkington została zachowana jako nazwa produktów Grupy przeznaczonych dla przemysłu budowlanego i motoryzacyjnego.

Zapoznaj się z ofertą firmy


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.