Artykuł Dodaj artykuł

Piękne na zewnątrz, niezawodne wewnątrz. Okna i drzwi w zimowej promocji OknoPlus

Czy można zainwestować lepiej niż w siebie i we własny dom - zwłaszcza, jeśli ta inwestycja to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i spokoju na lata?

Piękne na zewnątrz, niezawodne wewnątrz. Okna i drzwi w zimowej promocji OknoPlus

Czy można zainwestować lepiej niż w siebie i we własny dom - zwłaszcza, jeśli ta inwestycja to gwarancja komfortu, bezpieczeństwa i spokoju na lata? Dziś jest ku temu doskonała okazja, startuje bowiem zimowa promocja OknoPlus. Tym razem producent przygotował dla klientów coś naprawdę wyjątkowego – rabaty nawet do 47%, zupełnie nowe, premierowe rozwiązania z oferty objęte atrakcyjną zniżką oraz cały pakiet dodatkowych korzyści – w tym możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagrody specjalnej – weekendowego pobytu w renomowanym Hotelu SPA. Akcja rozpocznie się już 8 listopada!

Ruszasz z budową lub remontem domu i najważniejsze decyzje zakupowe wciąż przed Tobą? Świetnie się składa – marka OknoPlus zapowiedziała właśnie start Promocji Zimowej, w ramach której flagowe propozycje, nowości oraz premiery kupisz w najlepszych cenach. To również doskonała okazja, by spojrzeć na stolarkę z nieco innej perspektywy – nie tylko jako niezbędny element konstrukcyjny, ale swoistego strażnika, który zadba o spokojny sen domowników, ich komfort cieplny i akustyczny, a do tego stanie się wspaniałym dopełnieniem każdej aranżacji.

– W myśl naszego hasła „Inside matters” chcemy opowiadać naszym klientom o wnętrzu w dwóch sferach: o innowacjach, które znajdują się we wnętrzu naszych systemów, bo dopiero jak „przekroimy” nasze okna, to zobaczymy, ile ważnych rozwiązań one dostarczają, a także o domu, bo to w jego wnętrzu nasi klienci będą żyli przez kolejne dwadzieścia, trzydzieści, a może i czterdzieści lat – podkreśla Dawid Mickiewicz, ekspert Marki OknoPlus. - Słowo „wnętrze” rozumiemy tym samym wielopoziomowo. Również przez emocje, jakie za sobą niesie – dodaje.

Klasyki i wschodzące gwiazdy z rabatem do 47%

Monumentalne przeszklenia, designerskie profile, a do tego doskonałe parametry techniczne i możliwość zakupienia bogatszego wyposażenia w cenie „podstawowych” rozwiązań? Na prezenty nie musimy czekać aż do Świąt!

– Tym razem przygotowaliśmy dla naszych klientów ofertę, która łączy dobrze znane pozycje i te, które niedawno zadebiutowały na rynku lub zyskały zupełnie nowe, odświeżone oblicze – mówi Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus. – Oprócz doskonale rozpoznawalnych graczy, takich jak Reveal, Morlite, czy Genesis, z dumą prezentujemy udoskonaloną wersję konstrukcji przesuwnej typu Smart Slide - Morlite Vision, balkony francuskie dopełniające kolekcję Reveal – dostępne w sprzedaży od 8 listopada oraz tegoroczny hit – aluminiowe drzwi wsadowe i nakładkowe Reveal. Do naszego portfolio dołączył również nowy kolor w strukturze Real Wood – Woodec Turner Oak – dodaje ekspert.

Do 31 grudnia systemy PVC oraz aluminiowe będą dostępne ze zniżką nawet do 47%!

Zimowe korzyści od OknoPlus

Promocje cenowe to główna, ale nie jedyna niespodzianka czekająca na wszystkich klientów odwiedzających salony OknoPlus w całej Polsce. Jeśli zdecydujesz się na zakup konstrukcji aluminiowych lub w zamówieniu bazującym na PVC wystąpią dodatkowo aluminiowe konstrukcje przesuwne lub okno narożne całoszklane, producent zapewnia roczne ubezpieczenie szyb WARTA na sumę 5000 zł. Co obejmuje ochrona? Stłuczenie, pęknięcie lub rozbicie szkła.

Co więcej, jeśli postawisz na minimum 10 konstrukcji z pakietami ECLAZ, otrzymasz bon IKEA, który pozwoli Ci udekorować nowo zakupioną stolarkę lub wybrać dodatki idealnie pasujące do wystroju wymarzonego wnętrza.

- ECLAZ to dziś najlepszy wybór na rynku, gwarantujący świetny efekt wizualny i energetyczny jednocześnie – podkreśla Izabela Tryba, Dyrektor Handlowy OknoPlus.

Zwiększona przezierność szkła od Saint-Gobain pozwala lepiej doświetlić pomieszczenia, a parametry cieplne szyby oszczędzać na rachunkach za ogrzewanie. Rozwiązania z pakietem ECLAZ to zatem nie tylko więcej naturalnego światła w domu (współczynnik przenikania światła 77%), ale nawet o 20% lepsza wydajność energetyczna w porównaniu z najlepszymi oknami dostępnymi obecnie na rynku. Ale to nie wszystko! Rejestrując swój zakup na stronie producenta, w prezencie dostaniesz voucher o wartości 1000 zł na projekt wnętrza w studio HomeKoncept.

Piękne na zewnątrz, niezawodne wewnątrz. Okna i drzwi w zimowej promocji OknoPlus

Zasłużony odpoczynek po trudnym wyborze

Podczas budowy czy remontu wszystkie nasze siły skupiają się na postępie prac i wyborze niezawodnych rozwiązań. Najwyższa pora, by zrobić coś dla siebie! Stawiając na stolarkę OknoPlus możesz wziąć udział w losowaniu narody specjalnej - weekendu dla dwóch osób w Hotelu SPA Mercure Kasprowy Zakopane. Wystarczy zarejestrować swój zakup na stronie www.oknoplus.com.pl i czekać na ogłoszenie wyników!

Akcja promocyjna potrwa do 31 grudnia. Szczegółowe informacje o wielkości rabatów dostępne są w salonach sprzedaży OknoPlus oraz u doradców handlowych.

Artykuł został dodany przez firmę


Inne publikacje firmy


Podobne artykuły


Komentarze

Brak elementów do wyświetlenia.